bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۰۱ آذر ۹۶ ،‌ ۰۹:۰۵
bolet_tele
اخبار جزیره خارگ
اخبار جنوب ایران
دولت روحانی
رئیس‌جمهور گفت: مردم هم مراقبت کنند و سرمایه خود را به بانک‌ها و مؤسساتی که کاملاً معروف و مورد اعتماد هستند، بسپارند و در خصوص مؤسساتی که به ارائه سودهای بالا تشویق می‌کنند، تردید داشته باشند.
به گزارش جی کی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران و به نقل از وزارت نفت؛ در ماه سپتامبر توانست ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار بشکه نفت خام به مقاصد مختلف آسیایی و اروپایی صادر کند؛ چین و هند بزرگترین مشتریان نفت خام ایران هستند که بیش از یک میلیون بشکه از...
به گزارش جی کی نیوز ؛ سید پیروز موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای بهبود وضعیت صادرات نفت خام در پایانه‌های نفتی ایران اقدامات خوبی انجام شده و طرح‌های مختلف و متنوعی را در دستور کار داریم.
  به گزارش جي كي نيوز ؛ سید پیروز موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای توسعه، نوسازی و بهسازی زیرساخت‌های صادراتی نفت در سطح کشور گام‌های خوبی برداشته شده است و شاهد توسعه صادرات هستیم. وی با اشاره به نوسازی و بهسازی پهلوگاه‌ها، بازوهای بارگیری،...
بحث اشتغال بومیان جزیره خارگ یکی از دغدغه‌های اصلی نماینده آنها در مجلس شورای اسلامی بوده و بارها پشت تریبون مجلس این موضوع را تذکر داده‌ام.
‎جي كي نيوز؛ بحث در مورد تردد دریایی از خارگ به گناوه و بالعکس وگرفتن پول جهت ساك دستي و يا بسته هاي كوچك توسط خدمه هاي كشتيهاي مسافربری دراین مسیر است که بارها با شکایتهای مختلف مردم به بخشداری ویژه خارگ و مراجع ذیصلاح درخارگ و حتی درگناوه ، و تشکیل جلسات متعدد ، این مشکل...
  به گزارش حي كي نيوز  به نقل از خراسان؛ این درحالی است که در یک قاعده کلی قیمت تخم‌مرغ معمولا در فصل زمستان افزایش پیدا می‌کند و در فصل تابستان کاهش می‌یابد. همچنان که بررسی قیمت تخم‌مرغ در مردادماه سال گذشته در استان نرخ متوسط 3400 تومان را نشان می دهد درحالی که...
قیمت مرغ به مرز 9000 تومان رسید؛
مرغ
به گزارش جی کی نیوز و به نقل از سوک پس از پیاز که طی روزهای اخیر اشک مردم کشور و بوشهر را درآورد و به کیلویی چهار هزار تا چهار هزار و 500 تومان رسید، اکنون نوبت به مرغ رسید تا مردم بار دیگر شاهد گرانیِ یکی دیگر از مایحتاج اولیه زندگی خود باشند.
جي كي نيوز؛کارکنان شرکت پایانه های نفتی ایران در راستای انجام ماموریت های راهبردی وزارت نفت، به رغم هوای بسیار گرم با دمای حدود 50 درجه و رطوبت 97 درصد در جزیره خارگ، اما عملیات پهلودهی همزمان چهار فروند نفتکش در اسکله شرقی (اسکله T) را انجام دادند.

به گزارش فارس، محمد علی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به دادستان کل کشور و نیروی انتظامی نظر مجلس در مورد ثبت یا عدم ثبت نقل و انتقال خودرو در دفترخانه را اعلام کرد.
به گزارش جي كي نيوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران گفت کارکنان شرکت پایانه های نفتی ایران در راستای انجام ماموریت های راهبردی وزارت نفت، به رغم هوای بسیار گرم با دمای حدود 50 درجه و رطوبت 97 درصد در جزیره خارک، اما عملیات پهلودهی همزمان...
جی کی نیوز: با گذشت یک ماه از اعلام مسئولان بانک مرکزی درباره ارائه تسهیلات از طریق کارت یارانه نقدی، ولی در استان بوشهر تنها بانک کشاورزی تاکنون اقدام به پرداخت این تسهیلات می کند.
به گزارش جي كي نيوز ، سید پیروز موسوی یادآور شد: از میان شرکت‌های اروپایی، تاکنون شرکت فرانسوی توتال بیشترین نفتکش تحت اجاره خود را برای دریافت نفت به پایانه خارک اعزام کرده است؛ همچنین 70 تا 75 درصد نفت ایران به ویژه به سوی مقاصد آسیایی توسط ناوگان شرکت ملی نفتکش صادر شده است.
به گزارش جي كي نيوز ؛ستوان‌یکم ابوذر امیدی اظهار داشت: در پی اخبار واصله و رصدهای اطلاعاتی این یگان متوجه شدیم چند فروند قایق حامل کالای قاچاق و ممنوعه از نوع پودر نیروزا و ریسیور در چند مایلی شمال جزیره بارگیری کرده‌اند و آماده انتقال به سواحل هستند.
به گزارش جي كي نيوز ؛ سید پیروز موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در راستای ایجاد ظرفیت‌های مناسب برای توسعه صادرات نفت ایران اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است و پایانه‌های نفتی ایران با همه ظرفیت برای صادرات نفت و دیگر فرآورده‌های نفتی آمادگی دارند.
جي كي نيوز : بخشدار ویژه خارگ گفت: ۱۵۷ نفر از نیروهای بومی جزیره خارگ و استان بوشهر در جزیره خارگ مشغول به کار شدند.
به گزارش جي كي نيوز ، سید پیروز موسوی، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران با بیان این مطلب ادامه داد: پس از اجرای برجام،‌ شرکت پایانه های نفتی ایران اولین شرکتی بود که اعلام آمادگی کرد تا طبق برنامه های وزارت نفت و بر اساس تصمیم مجلس و همینطور برنامه های دولت به افزایش...
به گزارش جي كي نيوز،پایانه خارگ مهم ترین پایانه نفتی ایران به شمار می رود و بیش از 90 درصد صادرات نفت خام کشور از طریق آن انجام می شود اما با هدف متنوع سازی مبادی صادرات نفت، قرار است برای توسعه ظرفیت های صادراتی پایانه های جدید در جاسک ساخته شود.
  به گزارش جي كي نيوز ؛بهروز خواجه اظهار کرد: یکی از وظایف مهم شورای شهر خارگ نظارت بر عملکرد شهرداری است که این وظیفه در راستای احقاق حق اهالی شریف خارگ است. وی افزود: با بررسی‌های صورت گرفته توسط برخی از اعضای شورای شهر خارگ متوجه مکاتباتی بدون اطلاع شورای شهر توسط...
جي كي نيوز )سید پیروز موسوی در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه صنعت نفت در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با اشاره به برنامه های توسعه ای شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: این شرکت برای صادرات نفت خام غرب کارون برنامه دریافت کرده است و قرار است با ایجاد...
جي كي نيوز؛پس از دو سال تلاش و رایزنی تیم مذاکره کننده دولت یازدهم، دریچه ای نو به روی اقتصاد ایران گشوده و سرانجام برجام اجرایی شد تا در این برهه حساس در پساتحریم وضعیت صنعت نفت به عنوان موثرترین و جذاب ترین حوزه در اقتصاد ایران به منظور جذب سرمایه، مشارکت فنی خارجی و توسعه...
به گزارش جي كي نيوز ، مشاور وزیر نفت در نشست ارائه گزارش عملکرد شرکت پایانه های نفتی ایران در سال 95، ادامه داد: شرکت پایانه های نفتی ایران در بین شرکت های صنعت نفت چابک و با کارکنان توانمند و دارای ضریب هوشی بالاست و این شاخص در عرصه ملی و منطقه ای و عملکردی به خوبی نمایان است.
به گزارش جي كي نيوز ، با اشاره به عملکرد برجسته این شرکت در سال 95 یادآور شد: سال گذشته بدون تردید یکی از تاریخ سازترین سال های فعالیت شرکت پایانه های نفتی ایران بود البته تحولات سال 95 در شرکت پایانه ها و مسئولیت تاریخی که این شرکت بر عهده گرفت همچنان هم ادامه دارد ، در سال...
آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که صادرات نفت ایران به مشتریان آسیایی خود به بیشترین رقم از حداقل سال ۲۰۱۰ میلادی به بعد رسیده است.

به گزارش جی کی نیوز  رویترز در گزارشی نوشت: منابع کشتیرانی اعلام کردند که ایران تمام ذخایر نفت خود را که سال ها بر روی دریا ذخیره کرده بود را فروخته و در حال حاضر تهران برای افزایش صادرات، با محدودیت های تولید مواجه شده است.

به گزارش جی کی نیوز ؛ مؤسسه وسل ولیو اعلام کرد: در پی پایان تحریم‎ها، بازیگران جدیدی به بازارهای جهانی نفت خام اضافه شده اند.
جی کی نیوز ؛معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: یکی از شعبه های بانک ثامن در مرکز شهر اهواز توسط یک فرد معتاد آتش زده شد.
به گزارش جی کی نیوز و  به نقل از فارس؛ براساس آمارهای جدید، میزان تقاضای کشورهای خارجی برای نفت خام ایران از سال گذشته تاکنون دو برابر شده است.
به گ ارش جی کی نیوز ؛سال ۲۰۱۶، حدود ۴۷۶.۵ میلیون تلفن هوشمند در کشور چین به فروش رسید که افزایش ۱۱.۴ درصدی داشته است. سه ماهه چهارم با فروش ۱۳۱.۶ میلیون دیوایس، بالاترین رکورد را از آن خود کرد.
به گزارش جي كي نيوز؛بیژن زنگنه درباره سیاست‎های ابلاغی اقتصاد مقاومتی در صنعت نفت در پاسخ به مقایسه مقدار برداشت گاز ایران و قطر از میدان مشترک پارس جنوبی، بیان داشت: بخشی از افزایش برداشت ایران از این میدان مشترک انجام شده و میزان برداشت با کشور قطر خیلی نزدیک شده است و تا...
بازار ارز و طلا