bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
اوضاع به قدری متشج اعلام شده که برخی، از درگیری میان مأموران حراست دانشگاه و دانشجویان بسیجی خبر داده‌اند و بعضی رسانه‌ها روایت حبس این دانشجویان را منتشر کرده‌اند.
کد خبر: 1017
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 18 آذر 1394 - 13 April , 2021

اوضاع به قدری متشج اعلام شده که برخی، از درگیری میان مأموران حراست دانشگاه و دانشجویان بسیجی خبر داده‌اند و بعضی رسانه‌ها روایت حبس این دانشجویان را منتشر کرده‌اند.

به گزارش جی کی نیوز به نقل از  «تابناک»، به فاصله یک روز از روز دانشجو و در حالی که مسئولان بسیج دانشجویی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بر دریافت مجوز برگزاری نشستی با عنوان “مافیای قدرت و ثروت در دانشگاه آزاد” اصرار داشتند، مأموران حراست، مانع برگزاری این نشست شدند تا اوضاع این دانشگاه ملتهب شود.

این التهاب تا آنجا افزایش یافت که برخی مدعی شدند، دفاتر بسیج این واحد، بسته و اخباری مبنی بر حضور مأموران انتظامی در این دانشگاه منتشر شد. همچنین تصاویر رسیده، حکایت از آن دارد، اصطکاک به وجود آمده میان دانشجویان بسیجی و مأموران حراست دانشگاه، صحنه‌های متشنجی را هم پدید آورده است.

این اتفاق در حالی رخ می‌داد که به گفته مسئولان بسیج واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد، قرار بود نشست مذکور با حضور «علیرضا زاکانی» در این دانشگاه برگزار شود؛ هرچند خبری درباره حضور یافتن یا نیافتن میهمان نامبرده منتشر نگشته و توضیحی درباره لغو احتمالی دعوت وی هم داده نشده است.

با این حال، روایت‌های منتشره از ماجرای این دانشگاه در خبرگزاری‌ها، حکایت از آن دارد که واحد علوم تحقیقات تهران، روز ملتهبی را گذرانده و شرایط عادی نداشته است، زیرا ظاهرا در پی ممانعت مسئولان دانشگاه از برگزاری نشست، دانشجویان قصد برگزاری این نشست را داشته‌اند که با کشمکش بر سر این موضوع، کار بالا گرفته و فضای دانشکده علوم انسانی ملتهب شده است.

این در حالی است که مسئولان این دانشگاه درباره چرایی ممانعتشان از برگزاری این نشست سخن نگفته‌اند. با این توضیح، توجه شما را به فیلم کوتاهی جلب می‌کنیم که از حواشی التهاب امروز این دانشگاه به دستمان رسیده است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار