bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 15 اسفند 99 ،‌ 08:23
bolet_tele
نیما فلاح و سحر ولد بیگی به عنوان یک زوج م هنرمند با حضور در جشنواره رمضانی شهر خدا برج میلاد تهران تاکید کردند:جای یک چرخ و فلک بزرگ در بالای برج میلاد تهران بسیار خالی است. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نیما فلاح و سحر ولد بیگی بازیگران سینما ،تلویزیون و تئاتر در هشتمین شب […]
کد خبر: 108
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 4 تیر 1394 - 6 March , 2021

نیما فلاح و سحر ولد بیگی به عنوان یک زوج م هنرمند با حضور در جشنواره رمضانی شهر خدا برج میلاد تهران تاکید کردند:جای یک چرخ و فلک بزرگ در بالای برج میلاد تهران بسیار خالی است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نیما فلاح و سحر ولد بیگی بازیگران سینما ،تلویزیون و تئاتر در هشتمین شب از شب های ماه رمضان در محله طهرون جشنواره رمضانی شهر خدا برج میلاد تهران حضور پیدا کرده و برای شهروندان از خاطرات هنری و ماجراهای یک دهه زندگی مشترک گفتند.

نیما فلاح در حاشیه اجرای مراسم گفت: از هر کوچه و پس کوچه پایتخت که به آسمان نگاه کنی حتما برج میلاد تهران را میبینی و خوشحالم که در سالهای بهره برداری از این مجموعه اجرای برنامه های گوناگون فرهنگی و هنری فرصتی برای در کنار مردم بودن را برای هنرمندان فراهم کرده است.

وی درباره برگزاری جشنواره شهر خدا افزود : وقتی به برج میاییم و میبینم که از تمامی توان و فضا و انرژی برای شاد کردن مردم استفاده شده است لذت میبریم و وقتی لبخند را بر روی چهره شهروندان میبینم متوجه میشویم که مسیر درست را رفته ایم و میبایست با تمام قوا در همین مسیر گام برداریم.

همچنین سحر ولد بیگی نیز با اشاره به حال خوب مردم و بازدیدکنندگان از جشنواره رمضانی برج میلاد گفت: حال خوب ،هوای خوب و آدم های خوشحال از ویژگی های همیشگی برج میلاد تهران است. این همه حال خوب انسان را مملو از انرژی های مثبت میکند.

وی صحبت های خود را با یک پیشنهاد به اتمام رساند: «جای یک چرخ و فلک بزرگ در بالای برج میلاد تهران خالی است.»


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار