bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 26 دی 99 ،‌ 06:33
bolet_tele
خدا را شاکریم که مردم عزیزمان بدون تحت تاثیر قرار گرفتن از کم کاریهای شما مسئولین همیشه ودر همه حال پشتیبان ولایت فقیه بوده وبپای این انقلاب ایستاده اند وانشا الله روزی فرا برسد که مسئولین جزیره از اخلاق ومتانت این مردم وحجب وحیای بالای آنها سوء استفاده نکرده وپیگیر رفع مشکلات مردم باشند
کد خبر: 10874
تاریخ انتشار: سه شنبه ، 22 فروردین 1396 - 15 January , 2021

مسئولین جزیره خارک
وعده های توخالی شما مردم را از پای در آورد.
حكايت كرده اند پادشاهي در يك شب سرد زمستان از قصر خارج شد. هنگام بازگشت سربازي را ديد كه با لباسي اندك در سرما نگهباني مي داد.
از او پرسيد: سردت نيست؟
نگهبان گفت: چرا اي پادشاه اما لباس گرم ندارم و مجبورم تحمل كنم.
پادشاه گفت: من الان داخل قصر مي روم و مي گويم يكي از لباس هاي گرم مرا برايت بياورند؛ نگهبان ذوق زده شد و از پادشاه تشكر كرد. اما پادشاه به محض ورود به داخل قصر وعده اش را فراموش كرد.
صبح روز بعد جسد سرما زده نگهبان را در حوالي قصر پيدا كردند، در حالي كه در كنارش با خطي ناخوانا نوشته بود:
اي پادشاه من هر شب با همين لباس كم سرما را تحمل مي کردم اما وعده لباس گرم تو مرا از پاي درآورد.

درد انتظار درد سخت وبسی جانکاه می باشد،ماههای زیادی مردم چشم انتظار تحقق وعده های مسئولین برای رفع مشکلات تردد بودند که بالاخره در اسفند ماه سال گذشته این انتظار به پایان رسید ومردم از آمدن کشتی صدو پنجاه نفره جدید به جزیره خارک بسیار خرسند بودند، تصاویر آن دست به دست در شبکه های مجازی می چرخید و این امید در دل مردم روشن شد که بالاخره مسئولین به یکی ار مهمترین وعده های خود جامه عمل پوشاندند اما دیری نپایید که این امید به یاس تبدیل شد چرا که طبق روال گذشته حق مردم جزیره فقط دیدن تصاویر آن در شبکه های مجازی می باشد.
حالا باید بشینیم وانتظار بکشیم که انشاالله کی این کشتی که در جزیره خارک پهلو هم گرفته بود و هرروز هم شایعات جدیدی در مورد آن به راه می افتد مردم جزیره را جابجا میکند؟آیا باید  به اندازه ای که منتظر آمدنش بودیم  به همان اندازه هم باید درانتظارو آرزوی سوار شدن بر آن باشیم؟ومهمتر از همه اینکه تا کی این کشتی در جزیره می ماند؟آیا مثل کشتی های قبلی بعد از چند ماه این دیار را ترک خواهد نمود؟

آقای مسئول شما که به لطف همین مردم  صاحب پست و منصب  شده اید وبه فرموده رهبر معظم انقلاب که می فرمایند: همه‌ی ما مسئولیم ؛ هم پیش خدای متعال هم پیش ملت بایستی پاسخگو باشیم،چه پاسخی  در برابر این همه مشکلات مردم که روی ثروتی عظیم نشسته اند دارید؟ مردم باید تا کی شاهدکم کاریهای شما مسئولین جزیره آنهم در این روزهای حساس پیش از انتخابات باشند؟آیا نمی دانی که کم کاریها و وعده های توخالی شما چقدرمی تواند برای این انقلاب گران تمام شود؟

خدا را شاکریم که  مردم عزیزمان بدون تحت تاثیر قرار گرفتن از کم کاریهای شما مسئولین  همیشه ودر همه حال پشتیبان ولایت فقیه بوده وبپای این انقلاب ایستاده اند وانشا الله روزی فرا برسد که مسئولین جزیره از اخلاق ومتانت این مردم وحجب وحیای بالای آنها سوء استفاده نکرده وپیگیر رفع مشکلات مردم باشند و به امید حق تعالی شاهد سوار شدن مردم بر روی کشتی جدید باشیم چرا که دیدن تصاویر آن رنجش خاطر ما را بیشتر میکند٬یادتان باشد که وعده های پوچ و دروغین پیگرد الهی دارد.وعده های توخالی

حمید پارسامهر


برچسب‌ها: ، ،
بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 4
مجتبي
|
Iran, Islamic Republic of
|
سه شنبه ، 22 فروردین 1396

عالي بود ????

سليمان حسينى فرد
|
Iran, Islamic Republic of
|
سه شنبه ، 22 فروردین 1396

درود بر آقاى پارسا مهر

حسن انبوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
سه شنبه ، 22 فروردین 1396

احسنت .درود بر شما .

حسن انبوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
سه شنبه ، 22 فروردین 1396

درود بر شما

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار