bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 31 مه 20 ،‌ 03:34
bolet_tele
در چند سال اخیر  گام های مهمی  توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در مورد پرداخت الکترونیکی برداشته شده است از جمله اثرات مثبت و متعدد حذف پرداخت نقدی در جایگاههای سوخت می باشد و بستر لازم در گسترش پرداخت‌های غیر نقدی را در اکثر جایگاه‌های  کشور حتی مناطق بیابانی فراهم نموده است. امروز به […]
کد خبر: 1111
تاریخ انتشار: جمعه ، 11 دسامبر 2015 - 31 May , 2020

در چند سال اخیر  گام های مهمی  توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در مورد پرداخت الکترونیکی برداشته شده است از جمله اثرات مثبت و متعدد حذف پرداخت نقدی در جایگاههای سوخت می باشد و بستر لازم در گسترش پرداخت‌های غیر نقدی را در اکثر جایگاه‌های  کشور حتی مناطق بیابانی فراهم نموده است.

امروز به جایگاه سوخت جزیره خارگ مراحعه نمودم و در حالی که کارت بانکی در جیب داشتم موفق به سوختگیری خودروی خود نشدم  چرا که اپراتور اعلام نمود که دستگاه کارتخوان را برداشته و فقط پول نقد جهت سوختگیری باید داشته باشید ،بنابر این  مجددا به منزل برگشته و با پول نقد به جایگاه سوخت مراجعه کردم.جا دارد که مسولین پالایش و پخش خارگ نسبت به این موضوع اقدام نمایند.

این روش‌ از فرسودگی زود هنگام اسکناس بعنوان یکی ازسرمایه های ملی جلوگیری کرده مانع انتقال میکروب و انواع آلودگی ها از طریق دست می شود. همچنین از انباشتگی پول نقد در جایگاه‌ها و مشکلات بعدی آن جلوگیری نموده و از جنبه های مختلف دیگر مانند افزایش دقت و سرعت در عملیات نیز مقرون به صرفه است.

image

استفاده از روش پرداخت الکترونیک وجه سوخت بسیار ساده است و متقاضیان برای پرداخت الکترونیک وجه سوخت به صورت آنلاین با اتصال یک کارت بانکی عضو شتاب به کارت هوشمند سوخت خود،یا با استفاده از روش کیف پول در جایگاه‌های عرضه فرآورده های نفتی مجهز به این سامانه، بهای سوخت را با‌‌ همان کارت هوشمند سوخت نیز پرداخت  می کنند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 7771
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار