bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 مهر 99 ،‌ 09:03
bolet_tele
ورزش هایی مانند شنا و پیاده روی از جمله ورزش های مناسب در ماه رمضان است که مناسب ترین زمان این 2 ورزش در ماه رمضان نیز 2 ساعت بعد از افطار توصیه می شود.
کد خبر: 11198
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 10 خرداد 1396 - 21 October , 2020

جی کی نیوز: رئیس هیات پزشکی ورزشی استان بوشهر گفت: در ماه رمضان 2 ساعت بعد از افطار بهترین زمان برای فعالیت های ورزشی همگانی و قهرمانی است.

به گزارش «خلیج فارس» به نقل از ایرنا؛ سودابه وحدت روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به تغییر رژیم غذایی ورزشکاران در ماه رمضان بهتر است که ورزش های طول این ماه در مقایسه با ماه های عادی سبک تر انجام شود.

وی بیان کرد: ورزشکاران برای مطلوب ماندن شرایط جسمی خود برای ورزش در ماه رمضان مصرف مایعات را در دستور کار جدی قرار دهند.

وحدت اظهار داشت: ورزش هایی مانند شنا و پیاده روی از جمله ورزش های مناسب در ماه رمضان است که مناسب ترین زمان این 2 ورزش در ماه رمضان نیز 2 ساعت بعد از افطار توصیه می شود.

وی یادآور شد: لازم است قبل از ورزش 2 لیوان آب خورده و هنگام ورزش نیز آب مصرف کنند تا آب بدن آنها حفظ شود.

وحدت گفت: افراد در زمان عادی می‌توانند حداقل 340 تا 370 دقیقه در هفته فعالیت بدنی داشته باشند، اما در ماه مبارک رمضان به علت محدودیت‌هایی که در زمان، شدت فعالیت، سطح آمادگی بدن و ضعف ناشی از گرسنگی باید برای سلامت قلبی، عروقی و حفظ سلامت بدن 150 دقیقه در هفته فعالیت متوسط انجام دهند.


برچسب‌ها: ، ،
بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار