bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ،‌ ۰۹:۱۶
bolet_tele
استاندار بوشهر گفت: جزیره خارگ با وجود اینکه دارای جمعیت کمی است ولی اهالی این جزیره باید از خدمات درمانی مناسبی برخوردار باشند و مراکز مورد نیاز در خارگ احداث شود. به گزارش جی کی نیوز و به نقل از مهر؛ مصطفی سالاری بعد از ظهر پنجشنبه در نشست با مسئولان تامین اجتماعی اظهار داشت: […]
کد خبر: 11553
تاریخ انتشار: جمعه ، ۲۳ تیر ۱۳۹۶ - 22 May , 2019

استاندار بوشهر گفت: جزیره خارگ با وجود اینکه دارای جمعیت کمی است ولی اهالی این جزیره باید از خدمات درمانی مناسبی برخوردار باشند و مراکز مورد نیاز در خارگ احداث شود.

به گزارش جی کی نیوز و به نقل از مهر؛ مصطفی سالاری بعد از ظهر پنجشنبه در نشست با مسئولان تامین اجتماعی اظهار داشت: تامین اجتماعی یکی از دستگاه‌های اجرایی مهمی است که خدمات مستقیم به مردم داده می‌شود که این خدمات بسیار مهم است و زندگی آنها به این خدمات است.

وی با بیان اینکه بیمه و درمان دو خدمات مهم است، افزود: با توجه به اینکه درصد بالایی از مردم استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی است این سازمان باید برای ارائه خدمات بهتر تلاش کند.

ایشان با بیان اینکه سرمایه‌گذاری یکی دیگر از خدمات تامین اجتماعی است، تصریح کرد: تامین اجتماعی در این بخش می‌تواند وضعیت بهتری داشته باشد و نیاز است برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر در این راستا تلاش کنند.

استاندار بوشهر عنوان کرد: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری است و باید برای خدمات بهتر این بخش تقویت شود.

وی گفت: نحوه وصول هزینه برای تامین اجتماعی بسیار مهم است چرا که در قبال آن خدمات ارائه خواهد شد و توازن بین در آمد و هزینه کرد کار ساده‌ای نیست.

استاندار بوشهر خاطر نشان کرد: در زمینه درمان توسط تامین اجتماعی کارهای خوبی انجام شده اما انتظار بیشتری از این سازمان در زمینه درمان است.

وی افزود: جزیره خارگ یکی از جزایر مهم و تاثیر گذار است و باید درخواست‌های ساکنان آن بخش هرچند جمعیت کمی را تشکیل می‌دهند اما باید خدمات درمانی مناسبی را مانند دیگر نقاط کشور دریافت کنند.

استاندار بوشهر گفت: در دولت تدبیر و امید فعالیت خوبی در نظام سلامت و درمان کشور انجام شده است و استان بوشهر نیز از این فعالیت‌ها جدا نبوده است.

سالاری تصریح کرد: از جمله فعالیت‌ها می‌توان به توسعه و تجهیز مراکز درمانی و افزایش متخصص در استان اشاره کرد.

وی گفت: طی پروژه دو و نیم ساله ساخت ۱۷۶ مراکز بهداشتی درمانی در نقاط مختلف استان برنامه ریزی شده که این پروژه اکنون ۶۰ درصد آن محقق شده و تا پایان سال مالی جاری این پروژه تکمیل خواهد شد.

استاندار بوشهر با تشکر از زحمات مسئولان تامین اجتماعی در استان خاطرنشان کرد: تامین اجتماعی توانسته همکاری خوبی را برای ارائه خدمات خوب درمانی با مسئولان بخش بهداشت و درمان داشته باشند.

سالاری گفت: خدمات تامین اجتماعی در استان بوشهر طی مدت اخیر بهبود یافته و این روند استمرار یابد تا رضایتمندی مردم بیش از پیش باشد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2322
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار