bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 03 آبان 99 ،‌ 03:08
bolet_tele
جي كي نيوز: دیداررده بندی رقابت های فوتسال کارکنان رسمی رده سنی زیر٤٥ سال شرکت پایانه های نفتی ایران با قضاوت سید فریورموسوی واکبرزارعی وباحضورسيل علاقه مندان و مشتاقان درشبی که گرما و رطوبت در سالن شهید آباش بیداد می کرد ، با برتری نزدیک و دلهره آمیزشاگردان علی زمانی درخدمات پشتیبانی دربرابرشاگردان ایرج بویری […]
کد خبر: 11595
تاریخ انتشار: شنبه ، 31 تیر 1396 - 24 October , 2020

جي كي نيوز: دیداررده بندی رقابت های فوتسال کارکنان رسمی رده سنی زیر٤٥ سال شرکت پایانه های نفتی ایران با قضاوت سید فریورموسوی واکبرزارعی وباحضورسيل علاقه مندان و مشتاقان درشبی که گرما و رطوبت در سالن شهید آباش بیداد می کرد ، با برتری نزدیک و دلهره آمیزشاگردان علی زمانی درخدمات پشتیبانی دربرابرشاگردان ایرج بویری درتیم فوتسال عملیات دریایی به پایان رسید تاپشتیبانی چی ها لااقل به یکی ازجام های این دوره ازمسابقات چنگ انداخته باشند .

جدال دوتیم با قدرت وتلاش یکسان دوتیم ومیدان داری دوچهره اصلی این بازی یعنی علی زمانی درپشتیبانی و ایرج بویری درعملیات دریایی آغازگردید دورفیق فوتبالی که فوتبال وحوادث جنجالی آن بین آنها جدایی انداخته است ! با شروع بازی ، این پشتیبانی بود که به گل اول بازی همانند دیدارمرحله ی نیمه نهایی دربرابرصادرات نفت ، دست یافت ، این گل روی پاس عالی وعمقی کمال نوذری به حسن حاجی پور وهوشیاری این بازیکن دست آمد ضمن آنکه تا قبل ازاین گل آیت حاتمی درون دروازه ی عملیات دریایی با مهارموقعیت های صددرصد پشتیبانی چی ها نشان داد هنوزگلراول فوتسال جزیره خارگ است وبارها بارفلکس های بموقع خود مانع ازفروپاشی دروازه تیم اش شد . بعد از این گل نوبت به ایرج بویری و سالها کوله باری ازتجربیات اش رسید تا نشان دهد همچنان دودازکنده بلند می شود . درحالی که بازی با برتری یک برصفرمردان علی زمانی دنبال می شد ، دریافت یک پاس و یک حرکت تکنیکی ازایرج بویری کافی بود تا سنگربان کهنه کارخدمات پشتیبانی دردومرحله تسلیم شلیک دیدنی مرد با تجربه ی عملیات دریایی شود . حاج فرود دارابی درروزی که زیاد به دردسر نیفتاده بود دربرابرضربه دیدنی ایرج بویری کم آورد وتسلیم این بازیکن قدیمی فوتبال وفوتسال خارگ شد تا درنهایت جدال دو تیم یک بریک شود ، این گل باعث شدتا درادامه و لحظات پایانی بازی دیدنی ترازقبل دنبال شود . درادامه این دیدارگرمای وحشتناک سالن شهید آباش که به دلیل ازکارافتادن چیلرهای خنک کننده آن ایجاد شده بود تاحدودی اززیبایی کاردوتیم وارائه بازی بهترازسوی دوتیم کاسته بود ! البته دراین رابطه شنیده می شود که به دلیل نبود بودجه کارتعمیردستگاههای خنک کننده سالن زیبای شهید آباش به تعویق افتاده و همین موضوع باعث شده تا گرمای سالن چندین برابرشود ضمن آنکه این موضوع می تواند باعث بروز عواقب جبران ناپذیری درایجاد گرمازدگی ورزشکاران حاضردرتمرینات سایررشته های ورزشی و ایجاد استرس و بروزحوادث ناگواربرای سایرعزیزانی که ازاین سالن استفاده می نمایند ، گردد ! درادامه بازی حملات نصف و نیمه و پراکنده دو تیم برروی دروازه های یکدیگرمشهود بود که سنگربانان هردوتیم به دفع آن می پرداختند تا درادامه اینکه بازهم روی هوش وحرکت تکنیکی حسن حاجی پور ، مردان علی زمانی به گل برتری خود دست یافتند بعدازاین گل ، پشتیبانی چی ها با اداره کردن بازی دردقایق پایانی ، توانستند با شکست تیم خوب و تکنیکی عملیات دریایی ، برجام سومی این دوره ازمسابقات بوسه زده و به مقام سومی بسنده نمایند واین درحالی بود که این تیم می توانست یکی ازتیم های برگزارکننده دیدارفینال این دوره ازمسابقات باشد . پیروزی کم رنگ مردان علی زمانی نشان دادکه پشتیبانی با ارائه یک بازی حساب شده وتنها باپنج بازیکن نمی خواست بازهم مثل بازی باصادرات نفت درمرحله نیمه نهایی نقره داغ شود .

بعدازپایان این مسابقه ازسوی کمیته فنی ، علی زمانی به عنوان بازیکن برتراین دیداربرگزیده شد ، شاید برگزیده شدن ایشان دردو سه مسابقه گذشته تیم اش نیزمی توانست تکرارشود که کمیته فنی مسابقات اینگونه رای نداد !


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار