bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 15 اسفند 99 ،‌ 08:23
bolet_tele
ادینیو به پرسپولیس می رود یا تراکتورسازی؟ این سوالی است که برای اطلاع از جواب اش باید چند روز دیگر صبرکنید. مسوولان باشگاه تراکتورسازی در به در به دنبال ستاره باشگاه شان هستند که یک فصل دیگر قراردادش را تمدید کنند و همچنین پرسپولیسی ها هم به دنبال ادینیو هستنداما همچنان مدیربرنامه هایش مدعی است […]
کد خبر: 116
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 4 تیر 1394 - 6 March , 2021

ادینیو به پرسپولیس می رود یا تراکتورسازی؟ این سوالی است که برای اطلاع از جواب اش باید چند روز دیگر صبرکنید. مسوولان باشگاه تراکتورسازی در به در به دنبال ستاره باشگاه شان هستند که یک فصل دیگر قراردادش را تمدید کنند و همچنین پرسپولیسی ها هم به دنبال ادینیو هستنداما همچنان مدیربرنامه هایش مدعی است که ادینیو به امارات یا قطر می رود.

در طول هفته ای که گذشت مسوولان باشگاه تراکتورسازی بارها تلاش کردند بازیکن سابق خو را برای امضای قرارداد مجاب کنند. آقای گل لیگ برتر که در نقش بسیار مهمی در کسب مقام نایب قهرمانی این تیم داشت اما با پیشنهادهای سرسام آوری از باشگاه های عربی مواجه شده و مانند چند سل قبل راه نزدیک برای خروج از ایران دارد. در مقابل پرسپولیس هم تلاش زیادی کرده که آقای گل لیگ را برای برانکو به دست بیاورد و در این مسیر مذاکراتی هم انجام شده اما همچنان پرسپولیسی ها پول ندارند و اصلا به همین دلیل هم بازیکنان کروات را از دست دادند. در این میان باید توجه کرد که ادینیو خاطره خوبی از خروج از ایران ندارد و بعید نیست که در پایان نقل و انتقالات پیراهن قرمز تیم اول تهران یا تبریز را بپوشد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار