bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
به گزارش جي كي نيوز و به نقل از ورزش سه”؛ بلند قدترین داور تاریخ فوتبال ایران در مجموع فعالیتش 10 سال تمام از سال 82 تا سال 92 داور بین المللی بود اما اتفاقات مربوط به بازی روز 29 شهریور سال 92 در بازی پرسپولیس وسپاهان که آن را میتوان جنجالی ترین وعجیب ترین […]
کد خبر: 1161
تاریخ انتشار: شنبه ، 21 آذر 1394 - 12 April , 2021

به گزارش جي كي نيوز و به نقل از ورزش سه”؛ بلند قدترین داور تاریخ فوتبال ایران در مجموع فعالیتش 10 سال تمام از سال 82 تا سال 92 داور بین المللی بود اما اتفاقات مربوط به بازی روز 29 شهریور سال 92 در بازی پرسپولیس وسپاهان که آن را میتوان جنجالی ترین وعجیب ترین اتفاق تاریخ داوری فوتبال در ایران دانست،روزگار او را در فوتبال عوض کرد!

image

محسن قهرمانی متولد سال 1353 است وداوری را در آموزشگاه ها از سال 1368 در 15 سالگی آغاز ودر 26 سالگی برای اولین بار در مسابقات فوتبال لیگ ایران شروع به داوری کرد.قهرمانی که اهل مشهد وکارمند اداره پست مشهد (اداره فناوری )است،در سالهای دهه 80 به علت رفتار خاص،پرخاشگری در برخورد با جامعه هدف قضاوت یعنی بازیکنان وصدور برخی از تصمیم های عجیب ،در فوتبال چهره کرد با این حال داوری های قاطع او،سطح بالایی از قضاوت توسط او را به جامعه فوتبال معرفی کرد افسوس که برخی از تصمیم های او غیر طبیعی بود. او در روز 22 دی ماه 1392 با حکم 8 ماه محرومیت ماهها از کار دور بود .

image

محسن قهرمانی می رود اما نه مثل سعید مظفری زاده قهرمانانه که با یک راز سر به مهر از داوری،درحالیکه هنوز معلوم نشده دلیل برخی از مهم ترین تصمیم های او چه بوده است،ما که دوست داریم تاریخ مدرکی به دست دهد تا او را از هرگونه انهام مبری کنیم .

او که به دلیل استیل خاص و تیزبینی ذاتی می توانست یکی از بهترین های تاریخ باشد ، امروز با شرایطی نه چندان دوستانه از داوری کناره می گیرد .


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار