bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 آبان 99 ،‌ 02:54
bolet_tele
  جي كي نيوز؛معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: استان بوشهر در سومین جشنواره کشوری الگوهای برتر تدریس مربیان در تفکر و سبک زندگی خوش درخشیدند.  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ سیروس فتحی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش […]
کد خبر: 11707
تاریخ انتشار: شنبه ، 14 مرداد 1396 - 24 October , 2020

 

جي كي نيوز؛معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: استان بوشهر در سومین جشنواره کشوری الگوهای برتر تدریس مربیان در تفکر و سبک زندگی خوش درخشیدند.


به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر؛ سیروس فتحی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان بوشهراظهار داشت: در سومین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی، استان بوشهر مقام اول در پایه هفتم و مقام سوم را در پایه هشتم کسب کرد.

وی افزود: در این جشنواره خانم مهناز بازیاری از منطقه خارگ با عنوان «تدریس خودآگاهی چیست» در پایه هفتم توانست مقام اول تدریس را از آن خود کرد و همچنین خانم زهره بحرانی از دشتستان با عنوان« تدریس آداب معاشرت و گفتگو » در پایه هشتم رتبه سوم کشوری را کسب کرد.

شایان ذکر است، این جشنواره هر ساله با هدف ، ارتقای کمی و کیفی دانش و نگرش و مهارت های مربیان در راستای توسعه و تعمیق شبکه تجربیات برگزار می شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار