bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 15 مرداد 99 ،‌ 07:40
bolet_tele
نایب رئیس شورای شهر خارک با تاکید بر تسریع در اجرای طرح‌های عمران شهری گفت: تکمیل پروژه‌های ناتمام و افزایش رضایت‌مندی مردم از اولویت‌های شورا و شهرداری خارک است.
کد خبر: 11923
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 12 شهریور 1396 - 7 August , 2020

لطف‌الله علی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خارک، با بیان اینکه شهردار خارک انتخاب شده است اظهار داشت: با قدردانی از احمد بارگاهی شهردار پیشین جزیره خارک برای صفایی شهردار جدید خارک آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی با تاکید بر حمایت از شهردار منتخب افزود: برای تامین مطالبات مردم و اجرای طرح‌های عمران شهری و افزایش خدمات شهری، حمایت از شهردار منتخب یک ضرورت است.

نایب رئیس شورای شهر خارک با تاکید بر تقویت همدلی و اتحاد مردم و مسئولان خارک افزود: برای رسیدن به اهداف تدوین شده، نیاز به همدلی و همسویی مردم و مسئولان هستیم که در این زمینه مردم خارک شایسته بهترین خدمات هستند.

علی‌پور افزایش خدمات شهری و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را از اولویت برنامه‌های شورای شهر خارک دانست و تاکید کرد: تلاش برای ارتقای کیفیت خدمات شهری، تکمیل پروژه‌های ناتمام و افزایش رضایت‌مندی مردم از اولویت‌های شورای شهر و شهرداری خارک است.

این مسئول تصریح کرد: در شهرداری خارک باید برنامه محوری حاکم باشد تا بتواند مشکلات موجود برطرف کند و در این زمینه اولویت‌بندی مسایل و برنامه محوری 2 شاخصی است که می‌تواند مشکلات را با سرعت بیشتری برطرف کند.

نایب رئیس شورای شهر خارک با بیان اینکه رسیدن به جایگاه واقعی شهر و اعتلای جامعه، مستلزم برنامه‌ریزی اصولی و کارشناسانه است خاطر نشان کرد: تلاش می‌شود تا با بهره بردن حداکثری از امکانات و با توجه به محدودیت‌ها و موانع برای برطرف کردن مشکلات مردم و پیگیری مطالبات بحق آنها با یاری خداوند و همت و حمایت مردم شریف خارک گام برداریم.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار