bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 15 مرداد 99 ،‌ 07:40
bolet_tele
نایب رئیس شورای شهر خارگ گفت: مشکلات شهر خارگ از حد تحمل شهروندان و حتی تحمل خودِ شهر فراتر رفته است که در این راستا محقق شدن طرح جامع شهر خارگ در اولویت است.
کد خبر: 12016
تاریخ انتشار: شنبه ، 25 شهریور 1396 - 7 August , 2020

به گزارش جي كي نيوز و به نقل از تسنیم ، لطف‌اله علی‌پور صبح امروز در نشست شورای شهر خارگ با تاکید بر تدوین و تصویب طرح جامع خارگ اظهار داشت: از پیگیری مجموعه مدیریت استان بوشهر در تهیه و تدوین طرح جا مع خارگ قدردانی می‌شود.

وی با تاکید بر تسریع در تدوین طرح جامع خارگ برای برطرف شدن مشکلات این جزیره افزود: مشکلات شهر خارگ از حدود تحمل شهروندان و حتی تحمل خودِ شهر فراتر رفته است که در این راستا محقق شدن طرح جامع شهر خارگ در اولویت است.

نایب رئیس شورای اسلامی خارگ از محقق شدن طرح جامع خارگ تا پایان امسال خبر داد و گفت: از برنامه‌های مهم و اولویت‌دار شهرداری و شورای اسلامی خارگ تا پایان امسال محقق شدن طرح جامع شهر خارگ است و رسیدن به توسعه پایدار نیازمند مشارکت تمام مردم است.

علی‌پور تصریح کرد : تحقق این فرآیند بی‌تردید به رشد و توسعه شهر کمک شایانی می‌کند و به‌طور قطع منافع و مصالح شهروندان تامین می‌شود.

وی با تاکید بر برنامهریزی بلند مدت برای بررسی مشکلات جزیره خارگ خاطرنشان کرد: طرح جامع شهر خارگ باید علاوه بر نگاه بلند مدت به شهر و توسعه آن، به برطرف کردن مشکلات و چگونگی جهات مناسب توسعه شهر در آینده بپردازد.

نایب رئیس شورای اسلامی خارگ با بیان اینکه طرح جامع خارگ چشم‌انداز و افق شهر را برای آینده ترسیم می‌کند تصریح کرد: ارتقای نقشه‌های ملی و منطقه‌ای شهر خارگ با استفاده مناسب از ظرفیت‌ها و سرمایه‌های فیزیکی، اجتماعی، انسانی و مالی – اقتصادی شهر در این طرح دیده می‌شود.

علی‌پور با اشاره به اینکه طرح جامع خارگ یک طرح کلان و راهبردی است، تاکید کرد: این طرح از جنبه‌های مختلف اجتماعی، جمعیتی، اقتصادی، اشتغالی و ساختی و ساختمانی پیکربندی و جهات توسعه شهر خارگ را در نظر دارد.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های مردمی گفت: در این مسیر باید از ظرفیت‌های مردمی و نهاد حرفه‌ای و مدنی استفاده شود و باید کار را از شورای شهر آغاز کرد یعنی از جایی که مردم و ما خودمان در آن مؤثر هستیم.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار