bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۰۳ مهر ۹۷ ،‌ ۱۰:۵۸
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز؛حجت الاسلام موسی کمالی صبح شنبه در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر خارگ اظهار داشت: خدمت به مردم بالاترین و والاترین عبادت ها است.
کد خبر: 12204
تاریخ انتشار: شنبه ، ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - 26 September , 2018

به گزارش جی کی نیوز؛حجت الاسلام موسی کمالی صبح شنبه در نشست با شهردار و اعضای شورای شهر خارگ اظهار داشت: خدمت به مردم بالاترین و والاترین عبادت ها است.

امام جمعه خارگ خاطرنشان کرد: خدمت در شهرداری نیز می‌تواند عین عبادت باشد به شرطی که با نیت قرب الهی و در راستای خدمت خالصانه به مردم باشد.
وی دستیابی به فضیلت خدمت به مردم را بالاترین سعادت و در عین حال بزرگ ترین نوع عبادت دانست و افزود: خوشبختانه بستر دستیابی به این فضیلت در مجموعه شهرداری خارگ برای خادمین این مجموعه فراهم است و خدمتی که موجبات رضایتمندی و خوشحالی مردم را فراهم آورد، بی تردید مقبول و مورد قبول و رضایت خداوند نیز خواهد بود.

شهردار خارگ نیز در این دیدار به ارائه برنامه ها و سیاست های کاری شهرداری خارگ در مدیریت جدید این مجموعه پرداخت.
عبدالحمید صفایی ضمن تأکید بر عزم جدی خود و مجموعه شهرداری بر خدمت رسانی صادقانه و شبانه روزی به شهر و شهروندان، تلاش برای تحقق اهداف سازمانی و نیز جلب رضایتمندی حداکثری شهروندان را منشور خدمتی خود اعلام کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر خارگ اظهار داشت: خدمات انبوه شهرداری به شهروندان و شهر در تمامی بخش‌ها اگر منتهی به تحقق اصل رضایتمندی مردم نشود قابل قبول نخواهد بود.
مهدی باقری افزود: مدیریت شهری خارگ تمام تلاش خود را حول محور تکریم ارباب رجوع و جلب رضایتمندی شهروندان متمرکز خواهد کرد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 162
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار