bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۰۳ مهر ۹۷ ،‌ ۱۰:۵۸
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز  در معارفه فرمانده نیروی دریایی سپاه خارگ ناوسالاریکم رمضان زیراهی اظهار داشت: ناراحتی دشمن از این است که امروز ایران اسلامی اقتدار بالایی دارد و در تمامی زمینه ها کنترل به دست نیروهای ایران اسلامی است. وی اضافه کرد: همه ملت ما گوش به فرمان رهبری هستند و علت این […]
کد خبر: 12215
تاریخ انتشار: دوشنبه ، ۱ آبان ۱۳۹۶ - 26 September , 2018

به گزارش جی کی نیوز  در معارفه فرمانده نیروی دریایی سپاه خارگ ناوسالاریکم رمضان زیراهی اظهار داشت: ناراحتی دشمن از این است که امروز ایران اسلامی اقتدار بالایی دارد و در تمامی زمینه ها کنترل به دست نیروهای ایران اسلامی است.

وی اضافه کرد: همه ملت ما گوش به فرمان رهبری هستند و علت این که ما در حوزه امنیتی و دفاعی پیشرفت کردیم به این دلیل است که ما بیشتر گوش به فرمان رهبری هستیم.

زیراهی تصریح کرد: امروز دیگر گزینه‌ای از سوی دشمنان به نام گزینه روی میز وجود ندارد، امروزه سپاه و ارتش ید واحده هستند، شش موشک سپاه در سوریه با دقت کامل به هدف مورد نظر برخورد کرد و باعث شد استکبار جهانی به قدرت بازدارنده ایران اسلامی پی ببرد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حضور مقتدر سپاه در تمامی زمینه‌ها گفت: سپاه در حوزه فرهنگی، امنیتی، دفاعی و… به صورت ویژه حضور داشته است و این حضور با برنامه‌ریزی مدون است.

زیراهی ادامه داد: نیروهای آمریکایی و فرامنطقه‌ای قدرت و جرات رویارویی با سپاه دریایی را در خلیج فارس ندارند و تجربه این رویایی را لمس کرده‌اند.

با حکم فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسعود فروتن به عنوان فرمانده نیروی دریایی سپاه در خارگ منصوب شد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 162
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار