bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۰۳ مهر ۹۷ ،‌ ۱۰:۵۸
bolet_tele
امام جمعه اهل سنت خارگ با بیان اینکه سخنان ترامپ بی اساس است گفت: اهل سنت خارگ که همواره حافظ آرمان‌های انقلاب و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب است حمایت و دفاع از سپاه پاسداران را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.
کد خبر: 12221
تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۲ آبان ۱۳۹۶ - 26 September , 2018

به گزارش جی کی نیوز ؛احمد کنعانی در گفتگو با خبرنگار تسنیم در خارگ با محکوم کردن سخنان بی اساس و یاوه‌گویی‌های سخنان رئیس جمهور آمریکا علیه ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی اظهار داشت: اسلام همواره بر دفاع از مسلمانان در هر نقطه‌ای از جهان تاکید کرده که در این راستا حمایت از مردم میانمار و یمن که مورد ظلم استکبار جهانی و ایادیش در منطقه قرار گرفته در اولویت برنامه مسلمانان است.

وی سپاه پاسداران را نیروی لایزال الهی و توانمند برای تحقق آرمان‌های بزرگ اسلام و مسلمانان دانست و تاکید کرد:اهل سنت خارگ که همواره حافظ آرمان‌های انقلاب و گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب است حمایت و دفاع از سپاه پاسداران را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

امام جمعه اهل سنت خارگ با اشاره به نقش مهم سپاه در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی تصریح کرد: سپاه پاسداران حافظ مرزهای ایران اسلامی ومدافع ارزش‌های دینی درحکومت اسلامی است

کنعانی با اشاره به توطئه دشمنان علیه ارزش‌ها و نهادی انقلابی ایران اسلامی گفت: سپاه پاسداران درطول عمر با عزت خود چشم بدخواهان و دست چپاولگران را از میهن دور کرده تا بدانجا که امروز نظام استعماری و استکباری آمریکا و صهیونیسم در مقابل او توطئه می‌کنند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران امنیت منطقه را تضمین کرده است افزود: همین بس که گروههای خود ساخته آمریکا بنام داعش از مردانگی و مقاومت این ارتش الهی عاجز مانده واگر سپاه نبود به یقین امروز داعش تمام منطقه را چپاول و غارت می‌کرد.

امام جمعه اهل سنت خارگ بیان کرد: به لطف الهی وجانفشانی این سربازان و مدافعان ایران اسلامی عزیز امروز ملت ایران در سایه افتخار وعظت زندگی می‌کنند.

کنعانی بیان کرد: جامعه اهل سنت خارگ در راستای حمایت از سپاه پاسداران ایران اسلامی تجمعی تشکیل داد و از حضور آنها در مقابل قدرت‌های استکباری حمایت کرد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 162
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار