bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۰۳ مهر ۹۷ ،‌ ۱۰:۵۸
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز ؛محمود رضایی عصر یکشنبه دار دیدار با رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: یکی از واحدهای دانشگاهی که در کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی ورود ویژه داشته است دانشگاه ازاد اسلامی واحد خارگ است؛ مبنای کار وقتی کلام رهبری معظم انقلاب باشد چیزی جز پیروزی در نتیجه کار […]
کد خبر: 12268
تاریخ انتشار: یکشنبه ، ۷ آبان ۱۳۹۶ - 26 September , 2018

به گزارش جی کی نیوز ؛محمود رضایی عصر یکشنبه دار دیدار با رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: یکی از واحدهای دانشگاهی که در کشور در حوزه اقتصاد مقاومتی ورود ویژه داشته است دانشگاه ازاد اسلامی واحد خارگ است؛ مبنای کار وقتی کلام رهبری معظم انقلاب باشد چیزی جز پیروزی در نتیجه کار نیست.

وی افزود: یکی از مسائل مهم این دانشگاه بحث احیای زیرساخت‌های حیاتی این دانشگاه در حوزه علوم دریایی است، راه‌اندازی شبیه‌سازهای دریایی یکی از خواسته های مهم علمی این دانشگاه در برای توسعه علوم دریایی بوده که نیاز به همکاری و همراهی سازمان مرکزی دانشگاه دارد.

 

عباس اسدروز در  این دیدار اظهار داشت: جزیره خارگ به خاطر نقشی که در صادرات نفت کشور ایفا می‌کند دارای شهرت جهانی است و برای کشور ما هم از این نظر و هم از نظر موقعیت استراتژیک دارای اهمیت کلیدی است. همین نقش اساسی که در صادرات نفت کشور داشته باعث شد که در طول دوران جنگ به عنوان یک هدف بسیار مهم مورد توجه دشمن بوده و بارها مورد حمله هوایی قرار بگیرد.

وی افزود: در این جزیره بهترین کارشناسان و متخصصین در رشته‌های مختلف به کار مشغول هستند. در زمینه صنعت نفت، در سایر رشته‌ها باتجربه‌ترین نیروها به کمک هم مهمترین صنعت کشور را در بحرانی‌ترین شرایط هدایت می‌کنند.

رئیس پایانه نفتی خارگ ادامه داد: نفت تولیدی از میادین نفتی به وسیله چندین خطوط لوله از بستر دریا عبور کرده و در جزیره خارگ ذخیره سازی، اندازه گیری شده و سپس تحت آزمایش کمی و کیفی قرار گرفته و به مشتریان تحویل داده می شود.

ایشان تصریح کرد: بنادر ما از امن‌ترین بنادر دنیا هستند، هیچ‌گونه پدیده‌ای مانند آنچه در بعضی کشورها رخ داده و سلامتی کارکنان کشتی و یا خود کشتی را تهدید کند در جزیره خارگ تاکنون رخ نداده و کوچک ترین احتمالی برای وقوع آنها هم وجود نخواهد داشت.

نوروزی فرد نیز بیان کرد صنعت عظیم نفت کشور در کنار اجرای پروژه های نفتی و صنعتی خود، از مسئولیت‌های اجتماعی خود غافل نبوده است، در سالیان اخیر به همت شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ بازارچه میوه و تره بار و همچنین ماهی و میگو تامین و اعتبار و به اهالی شریف و مقاوم جزیره خارگ اهدا شده است.
در ادامه این دیدار نوروزی فرد مدیر عملیات عمومی بیان  کرد: یکی از مشکلات اساسی منطقه خارگ در سالیان گذشته بحث تامین آب شرب منطقه شهری خارگ بوده که با تدبیر صورت توسط شرکت پایانه‌های نفتی ایران این مشکل تا حدود زیادی مرتفع شده است.
مدیر عملیات عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به خدمات ارائه شده از سوی این شرکت در خارگ افزود: هدف‌گذاری کلان وزارت نفت در مناطق عملیاتی خود اجرای پروژه های زیر ساختی و عام‌المنفه است که این خدمات به صورت مستمر در این مناطق به صورت پروژه تعریف و اجرایی می ‌شود.
نوروزی فرد اضافه کرد: کلاس‌های فرهنگی، آموزشی و ورزشی متعددی توسط شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ برای رفاه اهالی شریف خارگ برگزار می‌شود.

 

 

 


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 162
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار