bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 03 آبان 99 ،‌ 03:08
bolet_tele
جی کی نیوز؛حیدر مصلحی روز چهارشنبه و  در نشست بصیرتی به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در حسینیه عاشقان ثارالله جزیره خارگ با اشاره به اینکه باید توجه داشته باشیم آمریکا دشمن همیشگی انقلاب اسلامی است اظهار داشت: آمریکا از انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف سیلی خورده است.   وی، مهم‌ترین مباحث مهم در برجام […]
کد خبر: 12304
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 11 آبان 1396 - 24 October , 2020

جی کی نیوز؛حیدر مصلحی روز چهارشنبه و  در نشست بصیرتی به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در حسینیه عاشقان ثارالله جزیره خارگ با اشاره به اینکه باید توجه داشته باشیم آمریکا دشمن همیشگی انقلاب اسلامی است اظهار داشت: آمریکا از انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف سیلی خورده است.

 

وی، مهم‌ترین مباحث مهم در برجام را نفوذ آمریکا در انقلاب اسلامی دانست و افزود: برخی به دنبال تغییر چهره استکبار و آمریکا در کشور هستند و این در حالی است که فشار سیاسی و تشدید شکاف‌های داخلی از سناریوهای دشمن علیه ایران است.

وزیر اسبق اطلاعات با اشاره به اینکه استکبار به دنبال یارگیری در داخل برای نفوذ در کشور است، خاطر نشان کرد: آمریکا هنوز از خوی استکباری خود بازنگشته و طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری مبارزه با استکبار برگرفته از فرهنگ قرآنی است.

مصلحی با اشاره به اینکه چرا به 13 آبان و حادثه کربلا پرداخته می‌شود تصریح کرد: تحلیل و تفسیر این مناسبت‌ها برای این است که نقاط مثبت و منفی ببینم و از آن استفاده شود و اگر بخواهیم مقایسه کنیم وضعیتی که امروز در کشور ما حاکم است 13 آبان همین وضعیت بود.

وی تصریح کرد: یک عده در آن زمان حرفشان این بود ما نمی توانیم با استکبار بجنگیم امروزه در داخل کشور شبکه ماهواره فضای مجازی دارند جا می‌ندازند که دنیا یک کدخدا دارد آن هم امریکاست و باید تسلیم شویم.

وزیر اسبق اطلاعات افزود: در برجام حرکت‌های که صورت گرفت دقیقا در این راستا بود با کمال تاسف عده‌ای در داخل کشور دنبال این هستند این را جا بیاندازند که دنیا کدخدا دارد و ما با کد خدا کنار می‌آئیم.

مصلحی با بیان اینکه در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران، طراحی نفوذ یکی از توطئه‌های آنان بود گفت: نکته قابل توجهی که در تسخیر لانه جاسوسی وجود دارد این است که امریکایی‌ها طراحی‌هایی کرده‌اند و در این طراحی سرمایه گذاری سنگینی در بحث نفوذ انجام دادند.

وی با بیان اینکه برای تحقق این مهم در قسمت‌های مختلف نظام ، نیروهای مختلفی جذب شد افزود: دقیقا امروزهم آمریکا و دشمن دارد همان مسیر را ادامه می‌دهد، باید اسناد لانه جاسوسی را بخوانید تا متوجه اصل موضوع شوید.

مصلحی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد سپاه و عقبه نظامی و موشکی ما را هدف قرار دهد تاکید کرد: دشمن خیلی دقیق عمل می‌کند شما دیدید قبل از سخنان ترامپ در کشور این فضا ایجاد شد که دشمن می‌خواهد سپاه و عقبه نظامی و موشکی ما را هدف قرار دهد و بعد یک دفعه دیدیم در کشور ما کسانی که اعتقادی به سپاه نداشته و ندارند و بسیاری از حرکتهایشان علیه سپاه بوده به یک باره مدافع سپاه شدند و از مباحث موشکی دفاع کردند. این حرکات دقیقا در راستای برجام 2 است. دشمن می‌خواهد با اقدامات خود محاسبات نخبگان و مسئولان ما را به هم بریزد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار