bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 28 مه 20 ،‌ 06:40
bolet_tele
صفایی بوشهری همچنین با گرامیداشت 14 آبان روز فرهنگ عمومی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از فرهنگ اسلامی و دینی است و در این راستا فرهنگ دینی در جامعه باید به معنی واقعی کلمه نهادینه شود.
کد خبر: 12317
تاریخ انتشار: جمعه ، 3 نوامبر 2017 - 29 May , 2020

امام جمعه بوشهر گفت: ایستادگی تنها راه مقابله با زیاده خواهی های این کشور استکباری است.

به گزارش «خلیج فارس»؛ آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته بوشهر افزود: برای ایستادگی در مقابل زیاده خواهی آمریکائیها کشور باید دارای اقتدار همه جانبه باشد.
وی تصریح کرد: کوتاه آمدن در برابر آمریکا و سیاست های استکبار گرایانه آن موجب گستاخی آنها می شود.

امام جمعه بوشهر بیان کرد: شناخت دشمن یک اصل برای جامعه است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

صفایی بوشهری گفت: امروز دشمن با ابزار نوین تهاجم شامل فضای مجازی و اینترنت با ترویج فحشا و مواد مخدر در تلاش برای ترویج گمراهی در ایران اسلامی است.

وی با گرامیداشت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز اظهار کرد: دانش آموزان باید سعی کنند با کسب علم و دانش، کار و تلاش و تقویت ارتباط خود با خدا نگذارند دشمن موفق به کم رنگ کردن روحیه استکبار ستیزی در ایران شود.

وی گفت: با توجه به سخنان گزاف رئیس جمهوری آمریکا علیه ایران، انتظار می رود مردم با حضور یکپارچه خود در تجمع ۱۳ آبان مشت محکمی بر دهان دشمنان بزنند.

صفایی بوشهری همچنین با گرامیداشت ۱۴ آبان روز فرهنگ عمومی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از فرهنگ اسلامی و دینی است و در این راستا فرهنگ دینی در جامعه باید به معنی واقعی کلمه نهادینه شود.

صفایی بوشهری با گرامیداشت اربعین حسینی بیان کرد: در اربعین حسینی میلیون ها نفر از سراسر جهان در کنار بارگاه امام حسین (ع) گرد هم می آیند که این شکوه و عظمت در هیچ جای دنیا دیده نمی شود.


برچسب‌ها: ، ، ،
بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 7742
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار