bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۰۳ مهر ۹۷ ،‌ ۱۰:۵۸
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز و به نقل از نخ نیوز، محمود رضایی بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت : عمق روز ۱۳ آبان به مسلمانان جهان یاد داد که می‌توان با تکیه و توکل بر خداوند متعال، تمام دشمنان مستکبر را از سر راه برداشت. فردا نیز مردم مقاوم جزیره خارگ شعار مرگ بر آمریکا […]
کد خبر: 12319
تاریخ انتشار: جمعه ، ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - 26 September , 2018

به گزارش جی کی نیوز و به نقل از نخ نیوز، محمود رضایی بخشدار ویژه خارگ اظهار داشت : عمق روز ۱۳ آبان به مسلمانان جهان یاد داد که می‌توان با تکیه و توکل بر خداوند متعال، تمام دشمنان مستکبر را از سر راه برداشت. فردا نیز مردم مقاوم جزیره خارگ شعار مرگ بر آمریکا را با دل و جان سر خواهند داد.بخشدار خارگ

وی افزود : استکبار پدیده‌ خاص این روزها نیست بلکه همیشه بوده و مبارزه با آن همیشگی، باور دینی و اعتقادی است و هر فرد مسلمان در هر جای جهان یک استکبارستیز خواهد بود.

رضایی تصریح کرد :روز ۱۳ آبان مصادف با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام (ره) در سال ۵۸ است،این روز یادآور قیام دانش آموزان متعهد ایران اسلامی علیه استکبار است و از آن می توان به عنوان بزرگترین رویداد تاریخی در سرشکستگی استکبار جهانی یاد کرد.

بخشدار ویژه خارگ در پایان یادآور شد: دانش آموزان ایرانی همواره از اقشار متعهد و آگاه هستند و هیچ گاه در مقابل ظلم، سلطه طلبی استکبار و زورگویی همانگونه که در گذشته کوتاه نیامده اند، کوتاه نمی‌آیند.۱۳ آبان یادآور خوی شیطان صفت آمریکا است، تاکید و خاطرنشان کرد: بازتاب رویداد ۱۳ آبان همواره در تاریخ ماندگار می‌ماند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 162
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار