bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۶ مهر ۹۷ ،‌ ۰۸:۲۳
bolet_tele
جی کی نیوز؛مهدی باقری عصر یکشنبه در مراسم افتتاح اولین سالن شطرنج  بخش خصوصی در خارگ اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی خارگ تلاش خوبی صورت گرفته و از مشارکت بخش خصوصی استفاده می‌کنیم. وی با اشاره به رشد و شکوفایی بخش خصوصی در بخش ویژه خارگ اظهار کرد: فضای ورزشی خارگ […]
کد خبر: 12606
تاریخ انتشار: یکشنبه ، ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - 19 October , 2018

جی کی نیوز؛مهدی باقری عصر یکشنبه در مراسم افتتاح اولین سالن شطرنج  بخش خصوصی در خارگ اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی خارگ تلاش خوبی صورت گرفته و از مشارکت بخش خصوصی استفاده می‌کنیم.
وی با اشاره به رشد و شکوفایی بخش خصوصی در بخش ویژه خارگ اظهار کرد: فضای ورزشی خارگ هم اکنون با استانداردهای کشوری برابری می‌کند و اقدامات خوبی در حوزه ورزش صورت گرفته است.


باقری افزود: به زودی یک جلسه با هیئت‌های ورزشی جزیره خارگ در راستای حمایت های مالی و معنوی توسط شورای شهر برگزار خواهد و با تمام توان در کنار بخش خصوصی به ویژه در حوزه ورزش خواهیم بود.
رئیس اداره ورزش و جوانان جزیره خارگ نیز اظهار داشت: این پروژه یک پروژه عام المنفعه است که برای اولین بار در کشور در جزیره خارگ راه‌اندازی شد.
سید محمد اسلامی افزود: اجرای این پروژه حدود ٣٠ ماه طول کشیده است و استانداردهای جهانی در این پروژه مهم در نظر گرفته شده است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین مجوز کلاس‌های درجه سه و دو برای این آکادمی اخذ شده است که امیدوار هستیم شاهد رشد و شکوفایی این رشته در خارگ باشیم.
امید بشیرنیا مسئول اولین اکادمی تخصصی شطرنج در این پایان این مراسم اظهار کرد: این پروژه در مدت ٣٠ ماه و با اعتباری بیش از ٨٠ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در هفته وحدت در جزیره خارگ با حضور مسولین بخش ویژه خارگ افتتاح شد.
بشیرنیا افزود: این مجموعه دارای یک سالن آموزش با ظرفیت ۳۵ تا ۴٠ نفر و دو واحد خوابگاه مجزا با ظرفیت اسکان شش نفر برای برگزاری اردو و مسابقات و یک سالن کنفرانس با ظرفیت ١٢ نفر با تجهیزات کامل سمعی و بصری و همچنین یک سالن رو باز با ظرفیت ١٢ نفر را داراست که سعی مجموعه سرمایه‌گذاری رعایت استانداردهای جهانی این رشته بوده است.


برچسب‌ها:
بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 268
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار