bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۶ مهر ۹۷ ،‌ ۰۸:۲۳
bolet_tele
جی کی نیوز؛بخشدار ویژه خارگ گفت: مدارس فرسوده جزیره خارگ باید بهسازی و مقاوم‌سازی شوند. محمود رضایی عصر دوشنبه در شورای آموزش و پرورش بخش ویژه خارگ اظهار کرد: بهسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده جزیره خارگ یک ضرورت است که اعتبارات شهرستانی و همچنین  شرکت پایانه‌های نفتی و پتروشیمی در این راستا کمک زیادی […]
کد خبر: 12700
تاریخ انتشار: دوشنبه ، ۴ دی ۱۳۹۶ - 19 October , 2018

جی کی نیوز؛بخشدار ویژه خارگ گفت: مدارس فرسوده جزیره خارگ باید بهسازی و مقاوم‌سازی شوند.

محمود رضایی عصر دوشنبه در شورای آموزش و پرورش بخش ویژه خارگ اظهار کرد: بهسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده جزیره خارگ یک ضرورت است که اعتبارات شهرستانی و همچنین  شرکت پایانه‌های نفتی و پتروشیمی در این راستا کمک زیادی نموده اند.

وی افزود: شرایط ویژه جزیره خارگ موجب مواجه‌شدن با مشکلاتی می‌شود که در هیچ منطقه از استان مشاهده نمی‌شود. این موضوع باعث تحمل هزینه بیشتر برای همکاران فرهنگی و موضوعات روحی و روانی برای آنها می‌شود که می‌طلبد توجه ویژه برای این امر داشته باشیم.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: همدلی و همزبانی مسئولان و نگاه مثبت آنان و همراهی آموزش و پرورش از دیگر عوامل موفقیت دانش آموزان خارگ است.

رضایی خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه‌های ناتمام آموزش و پرورش از دیگر معضلات جزیره خارگ است که می‌بایست آموزش و پرورش استان و مدیریت نوسازی توجه بیشتر و نظارت بیشتری به این موضوع معطوف کند.

وی با اشاره به اینکه باید ترغیب و تقدیر معلمان و دانش آموزان نمونه بخش صورت بگیرد تا ایجاد انگیزه کند، گفت: جذب معلمان در سال جاری به خوبی توسط آموزش و پرورش صورت گرفته است./ مهر


برچسب‌ها:
بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 267
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار