bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ،‌ ۰۹:۱۶
bolet_tele
جی کی نیوز؛علی صالحی دادستان عمومی وانقلاب شیراز  با بیان این که ۶ نفر از این افراد از اعضای شورای شهر به همراه شهردار و یک نفر  دیگر نیز از اعضای شورای سابق هستند،گفت: ۲ نفر دیگر که در این رابطه نیز نقش داشته اند از دستگیرشدگان هستند. وی با بیان این که پرونده در […]
کد خبر: 13464
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - 22 May , 2019

جی کی نیوز؛علی صالحی دادستان عمومی وانقلاب شیراز  با بیان این که ۶ نفر از این افراد از اعضای شورای شهر به همراه شهردار و یک نفر  دیگر نیز از اعضای شورای سابق هستند،گفت: ۲ نفر دیگر که در این رابطه نیز نقش داشته اند از دستگیرشدگان هستند.

وی با بیان این که پرونده در شعبه بازپرسی در دادسرای عمومی و انقلاب شیراز در حال تکمیل تحقیقات است،  بیان داشت: کلیه متهمان با قرار قانونی در بازداشت بسر می برند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس افزود: پیش از این با تجویز حاصله از اجرای بند »پ» ماده ۲۴۷قانون مجازات اسلامی در خصوص مستخدمین دولت با نظر قاضی پرونده قرار نظارت قضایی برای این افراد صادرگردید مشاروالیهم به مدت یک سال از اشتغال به فعالیت های مرتبط با جرائم ارتکابی (خدمات دولتی و عضویت در شوراهای اسلامی ) منع شده اند.

وی تصریح کرد: این پرونده پس از طی مراحل تحقیقات در دادسرا و در صورت احراز اتهامات به دادگاه ارسال خواهد شد.

صالحی مبارزه با فسادهای اقتصادی و اداری همواره یکی از موضوعات اولویت دار مجموعه قضایی بالاخص در استان فارس خواند و تاکید کرد: مبارزه با فساد اداری و اقتصادی به جد در دستور کار دستگاه قضایی فارس است.

منبع؛مهر


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2321
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار