bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۰۱ فروردین ۹۸ ،‌ ۱۰:۵۳
bolet_tele
جی کی نیوز ، تیم ملی ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه زنیت آرنا شهر سن پترزبورگ به مصاف تیم مراکش رفت. تیم ملی ایران در این دیدار با لباس‌های سفید و تیم مراکش با لباس‌های قرمزرنگ در زمین حاضر شدند. مراکشی‌ها شروع کننده این […]
کد خبر: 13497
تاریخ انتشار: جمعه ، ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ - 21 March , 2019

جی کی نیوز ، تیم ملی ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه امروز از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه زنیت آرنا شهر سن پترزبورگ به مصاف تیم مراکش رفت.

تیم ملی ایران در این دیدار با لباس‌های سفید و تیم مراکش با لباس‌های قرمزرنگ در زمین حاضر شدند. مراکشی‌ها شروع کننده این بازی در نیمه اول بودند. اولین موقعیت این بازی را بازیکنان مراکش روی دروازه ایران خلق کردند که توپ از کنار دروازه به بیرون رفت. مراکشی‌ها در دقایق ابتدایی بازی شروع بهتری داشتند. تا دقیقه ۷ بازی توپ و میدان بیشتر در اختیار مراکشی‌ها بود و چندین بار موقعیت روی دروازه ایران ایجاد کردند. در دقیقه ۱۲ تیم ایران اولین موقعیت را روی دروازه مراکش ایجاد کرد که با واکنش خوب دروازه بان این تیم همراه بود. در دقیقه ۱۹ روی توپ ارسالی به دروازه ایران در چندین ضربه مراکشی ها فرصت داشتند دروازه ایران را باز کنند که با واکنش خوب بیرانوند و مدافعین توپ داخل دروازه نشد. کریم انصاری فر در دقیقه ۲۰ بهترین فرصت را برای ایران به دست آورد که ضربه او قدرت لازم را نداشت. روند تیمی ایران از دقیقه ۱۸ به بعد بهتر شد و بازیکنان بیشتر به زمین مراکش نزدیک شدند. دقیقه ۳۰ بازیکن مراکش در محوطه جریمه ایران فرصت گلزنی داشت که بیرانوند توپ را در اختیار گرفت. در دقیقه ۳۴ سردار آزمون فرصت خوبی را به دست آورد و در حالی که روبه دروازه مراکش میرفت با خطای مدافع این تیم متوقف شد. در نهایت با ضربه جهانبخش توپ به بیرون رفت. در دقایق پایانی نیمه اول تیم ایران توپ و میدان را بیشتر در اختیار گرفت. در دقیقه ۴۲ در یک فرصت تک به تک با دروازه بان مراکش قرار گرفت که با واکنش خوب دروازه بان توپ به بیرون رفت. این بهترین فرصت ایران در نیمه اول بود. احسان حاج صفی در دقیقه ۴۵ روی ضربه ایستگاهی توپش با فاصله کم از بالای دروازه به بیرون رفت. نیمه اول این بازی در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم تیم ایران شروع کننده بازی بود. همچون نیمه اول تیم مراکش بازی را بهتر آغاز کرد ولی موقعیت جدی نتوانستند در دقایق ابتدایی ایجاد کنند. رفته رفته تیم ایران نبض بازی را به دست گرفت ولی پاس‌های بازیکنان دقت لازم را نداشت. از دقیقه ۵۵ بازی توپ بیشتر در میانه زمین بین بازیکنان رد و بدل شد و هر دو تیم با اشتباهات زیاد پاس ها را رد و بدل کردند. با اضافه شدن مهدی طارمی در زمین آهنگ تهاجمی ایران بیشتر شد و بازیکنان توپ های بیشتری را روی دروازه مراکش ارسال کردند. امید ابراهیمی در دقیقه ۷۸ به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد و به جای او مجید حسینی به زمین وارد شد. در دقیقه ۷۹ بازیکن مراکش ضربه محکمی را به سمت دروازه ایران زد که با واکنش خوب بیرانوند توپ به بیرون رفت. در دقیقه ۸۴ تیم ایران یک تعویض اجباری دیگر نیز برای ایران به وجود آمد و سامان قدوس به جای جهانبخش وارد زمین شد. در دقایق پایانی بازی دو تیم درگیرانه در میانه زمین کار را دنبال کردند و تعویض های اجباری که تیم ایران انجام داد باعث شد که کی روش نتواند برنامه خود را در زمین پیاده کند. در دقیقه ۹۵ روی توپ ارسالی احسان حاج صفی مدافع مراکش به اشتباه دروازه تیمش را باز کرد. در نهایت این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان کی روش به پایان رسید و تیم ملی ایران اولین گام را محکم برداشت.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1608
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار