bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
سرهنگ روح‌الامین قاسمی رئیس پلیس استان سمنان گفت: شکایت زنی در شاهرود مبنی‌بر اخاذی و کلاهبرداری شخصی که در سایت همسریابی با وی آشنا شده بود، سرآغاز شکل‌گیری این پرونده بود. وی با اشاره به اینکه مرد کلاهبردار در سایت همسریابی به وسیله عکسی با روپوش در اتاق عمل، خود را پزشک جراح معرفی کرده […]
کد خبر: 1356
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 25 آذر 1394 - 12 April , 2021

سرهنگ روح‌الامین قاسمی رئیس پلیس استان سمنان گفت: شکایت زنی در شاهرود مبنی‌بر اخاذی و کلاهبرداری شخصی که در سایت همسریابی با وی آشنا شده بود، سرآغاز شکل‌گیری این پرونده بود.

وی با اشاره به اینکه مرد کلاهبردار در سایت همسریابی به وسیله عکسی با روپوش در اتاق عمل، خود را پزشک جراح معرفی کرده بود، تصریح کرد: دوستی مجازی این زن و مرد به دیدار حضوری در شاهرود منجر شد.

وی گفت: پزشک قلابی با وعده ازدواج و جلب اعتماد شاکی و خانواده‌اش، تصاویر خصوصی و دو چک سفید امضا از این زن شاهرودی گرفته و پس از مدتی، با تهدید به انتشار تصاویر وی، مبالغی اخاذی کرده است.
سرهنگ قاسمی با اشاره به شناسایی خانه این پزشک قلابی واقع در شهریار افزود: در همین هنگام زن جوان با مراجعه به پلیس، از حضور دوباره این پزشک در شاهرود خبر داد.

فرمانده پلیس استان سمنان با اشاره به اینکه متهم باگرفتن خودروی زن جوان در خیابان‌های شهر درحال تردد بود که با اجرای طرح تعقیب و گریز دستگیر شد، تأکید کرد: متهم دارای مدرک فوق دیپلم است و با جعل عنوان یک پزشک اهل یاسوج و استفاده از مهر و شماره نظام پزشکی وی، خود را پزشک جراح معرفی کرده بود.

وی با اشاره به اینکه این مرد تاکنون با 149 زن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ارتباط گرفته است، افزود: متهم دارای سوابق کیفری در زمینه سرقت، کلاهبرداری و اخاذی است و در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری از 10 زن در نقاط دیگر کشور اعتراف کرده است.
فرمانده پلیس استان سمنان، اعتماد به افراد در دنیای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را تهدید عنوان و خاطرنشان کرد شهروندان اطلاعات، تصاویر و مدارک خصوصی خود را به هیچ وجه در فضای مجازی به اشتراک نگذارند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار