bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۰۲ شهریور ۹۸ ،‌ ۰۳:۵۷
bolet_tele
بسمه الله الرحمن الرحیم من در برابر کلام ا… مجید به خداوند متعال سوگند یاد میکنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد مینمایم که در حفظ امانت و انجام هرچه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چهارچوب وظایف و اختیارات […]
کد خبر: 13769
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - 24 August , 2019

بسمه الله الرحمن الرحیم

من در برابر کلام ا… مجید به خداوند متعال سوگند یاد میکنم و با تکیه بر شرف انسانی خویش تعهد مینمایم که در حفظ امانت و انجام هرچه بهتر وظایفم و خدمت به مردم کوشا باشم و قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چهارچوب وظایف و اختیارات خود مراعات نمایم و در همه زمینه ها عدالت و انصاف را در نظر داشته باشم و مادامیکه در شورای اسلامی شهر عضویت دارم در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام نمایم (سوگندنامه آغار به کار شورا)

در آغاز روز عرفه ، روز اشک و ناله ،روز حسین و حسینی شدن و روز شکستن بت های درون است.روز عرفه ،روز دعا و نیایش و عید قربان ،عید ایمان و امتحان ،عید ایثار و احسان ،عید قربت و قربان ،عید خلیل رحمان ،عید شکست شیطان بر همه همشهریان عزیزم مبارک و تهنیت عرض می نمایم .

و اما عضویت در شورا امانت بزرگ الهی است که بدستان مبارک مردم شریف خارگ به دوش بنده حقیر و همکاران محترمم گذاشته شده است تا در راستای رسالت بزرگی که همانا خدمت به مردم است کمر همت بگماریم و امیدوارم که در این راه ثابت قدم گام برداریم.

یکسال از فعالیت ۴ ساله شورا را با همه فراز و نشیب ها ، تنگناها و فرصت ها در مسیر اعتلای خارگی اباد پشت سر گذاشتیم و خداوند بزرگ را شاکرم که در طول یکسال گذشته که همکارانم به بنده اعتماد کردند و مسئولیت خطیر ریاست شورا را برعهده ام گذاشتند در حدتوان و در راستای عهد و سوگندی که در خدمت صادقانه یاد کرده ثابت قدم بودم و تمام توان خود را در راستای خدمت به مردم و سازماندهی و مدیریت این مجموعه مردم نهاد و سازمان مدیریت شهری جزیره به کار گرفتم.

بهانه ای شد تا از حسن نظر و اعتماد اعضای محترم شورای شهر که همگی از چهره‌های خدوم جزیره هستند و هدفشان خدمت بی منت و صادقانه بوده و در طول یکسال گذشته نهایت همکاری و همراهی را با بنده داشته اند ، صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم .

خاصه برای جناب آقای بخشی در سمت جدید ریاست شورا (که امیدوارم به تایید کمیته محترم انطباق نیز برسدو هیات رییسه تشکیل شود) آرزوی موفقیت و تداوم توفیقات را مسئلت بنمایم.

سخن آخر، همانطور که می دانید یقینآ انسان به حقیقت کارهایی که انجام می دهد، آگاه است. در آثار و عواقب کردارش می اندیشد و با اراده و اختیار راهی را برمی گزیند گاهی گرفتار غرایزش می شود و در گرداب حیوانیت دست و پا می زند. گاهی نیز روح ملکوتی و عقل انسانی به یاری اش می شتابد و امیال و غرایز نفسانی را به بند می کشد و یقینآ نمایندگان شما در مجموعه شورای اسلامی شهر نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند و در فراز و نشیب ها و بزنگاهها ممکن است دچار لغزش و خطا شده یا شوند.در همین راستا اشاره ای داشته باشم به جلسه تعیین هیات رییسه که همکار خوبمان ،جنای آقای بخشی ، با ارای اکثریت اعضا برای کرسی ریاست شورا انتخاب گردید که بنده مجددآ به رای و نظر آنها احترام گذاشته و تداوم توفیقات ایشان را از خداوند منان خواهانم، اما براستی و بدور از احساسات و تمایلات شخصی لازم می دانم به عنوان نماینده صدیق شما ،سخنم را با پرسشی که ذهنم درگیر آن هست به پایان برم:

خوب میدانم که بار مسئولیت زیادی به عهده رییس شورا هست و آقای بخشی تقبل زحمت کردند اما با توجه به شناختی دقیقی که بنده از همکارانم دارم و آن هم چیزی نیست جز روحیه خدمت و مطالبه گری ، مانده ام چرا برای مابقی اعضای هیات رییسه شورا ، کسی کاندیدا نشد تا بدون فوت وقت کارهای زمین مانده از جانب بنده که موجب سلب رای اعتماد همکارانم به این حقیر نیز شده است در مسیر انجام و پیگیری قرار گیرند؟

مردم به ما اعتماد کرده اند و سزاوار نیستند تا خدای ناکرده با بازی های سیاسی به آنها ظلم کنیم فلذا اگرسهوآ و شاید نادانسته دچار این اشتباه شده ایم ، توصیه می کنم تا بلافاصله پس از اعلام نتیجه از کمیته انطباق ، همکاران دلسوز و دردمندم ، سایر کرسی های هیات رییسه را تکمیل و با دغدغه مندی و تلاش مضاعف در کنار ریاست منتخب سعی در آبادانی خارگ بنمایند.یقینا بنده هم کمافی السابق با همه توان در کنار آنها به شما سروران و ولی نعمتان خودم در کرسی عضو شورا ادامه خدمت خواهم نمود.

 

 

علی ایحال ، چنانچه در مدت زمان گذشته ، گفتار و رفتاری خارج از انصاف و ادب مرتکب شده ام ، طلب حلالیت دارم. امید به رحمت خداوندگار دارم تا در یوم الحساب، نمره مردودی نگیریم و شرمنده شهیدان والا مقام این مرز و بوم نباشیم.

 

والسلام علیکم و رحمه الله

مهدی باقری

عضو شورای اسلامی شهر خارگ

سی و یکم مردادماه نود و هفت

برابر با عید سعید قربان ،عید قربانی هوای نفس،


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 3581
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار