bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۶ مرداد ۹۸ ،‌ ۰۴:۵۸
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز و به نقل از نخنیوز ،تماس های مکرر از سوی برخی از خانوادهای ورزشکاران رشته کاراته با این پایگاه خبری، اعتراض شدید خود مبنی بر عدم حمایت مسولان شهری خارگ از این رشته را اعلام کردند.   براساس این گزارش و پیگیری های صورت گرفته توسط خبرنگاران این پایگاه خبری، […]
کد خبر: 13920
تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - 18 August , 2019

به گزارش جی کی نیوز و به نقل از نخنیوز ،تماس های مکرر از سوی برخی از خانوادهای ورزشکاران رشته کاراته با این پایگاه خبری، اعتراض شدید خود مبنی بر عدم حمایت مسولان شهری خارگ از این رشته را اعلام کردند.

 

براساس این گزارش و پیگیری های صورت گرفته توسط خبرنگاران این پایگاه خبری، مشخص گردید که تیم شایسته کاراته خارگ از لیگ کاراته استان حذف شد، تیمی که تا کنون کم مقام اسیایی و جهانی برای نام ایران و جزیره مقاوم بدست نیاورده است .

 

تیمی که مطمنا با حضور در لیگ استان می توانست قهرمان استان شود، امیدواریم مسولان جزیره احساس مسولیت خود نسبت به ورزش و ورزشکار جزیره را بیش از پیش افزایش دهند و دیگر شاهد حذف تیمی از جزیره از مسابقات استانی یا کشوری نباشیم، مطمنا این نوع حذف شدن ها اسیب های فراوان روحی برای ورزشکاران به بار خواهد داشت.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 3432
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار