bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۶ مرداد ۹۸ ،‌ ۰۴:۵۸
bolet_tele
رئیس شورای شهر خارگ گفت: طرح جامع یکی از مهمترین طرح‌های مورد نیاز برای ارتقای جزیره مقاوم خارگ است، تمامی ساخت و سازها که در جزیره قرار است ایجاد می شود باید زیر نظر و با مجوز شهرداری خارگ باشد، عوارض های باید بصورت ویژه مد نظر قرار گیرد.
کد خبر: 13935
تاریخ انتشار: دوشنبه ، ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - 18 August , 2019

جی کی نیوز؛مهدی بخشی رئیس شورای خارگ اظهار کرد: طرح جامع یکی از مهمترین طرح‌های مورد نیاز برای ارتقای جزیره مقاوم خارگ است، تمامی ساخت و سازها که در جزیره قرار است ایجاد می شود باید زیر نظر و با مجوز شهرداری خارگ باشد، عوارض های باید بصورت ویژه مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: جلسات متعددی در این حوزه در وزارت مسکن و شهرسازی برگزار شده است، مدیران و نمایندگان نفت مقاومت بسیاری شده است که ما هم دفاعیات خود را بصورت ویژه ارائه کرده‌ایم و با پیگیری‌های صورت گرفته هم اکنون طرح جامع جزیره خارگ در مرحله تصمیم گیری است.

رئیس شورای خارگ تصریح کرد: جلسه گزارش عملکرد شورا و شهرداری خارگ روز سه‌شنبه در محل دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد و از عموم اهالی شریف خارگ برای حضور در این مراسم دعوت می‌شود.

بخشی با اشاره به پیگیری شورای طرح امنیتی جزیره خارگ گفت: پیگیری‌های فراوانی در حوزه توسط شورای شهر خارگ صورت گرفته است و بارها قصد برگزاری جلسه با معاونت وزیر کشور را داشتیم که موفق نشدیم، موارد را در آخرین دیداری که با استاندار داشتیم مقرر شد با معاونت سیاسی و امنیتی استانداری جلسه‌ای برگزار کنیم که بعد از چندین بار مراجعه موفق به برگزاری این جلسه هم باتوجه به دستور استاندار نشدیم.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 3432
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار