bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۶ مرداد ۹۸ ،‌ ۰۴:۵۸
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز ؛مهدی بخشی روز گذشته در جلسه هفتگی شورای شهر جزیره خارک با اشاره به  وضعیت بحرانی طرح جامع شهری خارک و ۱۴سال پیگیری بی نتیجه این طرح اظهار داشت: شورای پنجم تمام تلاش خود را جهت تصویب کامل طرح جامع به کارگرفت و جلساتی با هدف تسریع در تصویب طرح جامع […]
کد خبر: 14060
تاریخ انتشار: دوشنبه ، ۱۷ دی ۱۳۹۷ - 18 August , 2019

به گزارش جی کی نیوز ؛مهدی بخشی روز گذشته در جلسه هفتگی شورای شهر جزیره خارک با اشاره به  وضعیت بحرانی طرح جامع شهری خارک و ۱۴سال پیگیری بی نتیجه این طرح اظهار داشت: شورای پنجم تمام تلاش خود را جهت تصویب کامل طرح جامع به کارگرفت و جلساتی با هدف تسریع در تصویب طرح جامع با مسؤولین ذیربط  در کمیته های مربوط در وزارت راه و شهرسازی برگزارشد.

رئیس شورای شهر خارک افزود: محدوده شهر خارگ مورد تصویب شورای عالی شهرسازی و معماری قرار گرفت و تصویب حریم منوط به بازدید میدانی دبیر شورای عالی شهرسازی شد اما متاسفانه هرچه به زمان به سرانجام رسیدن این طرح نزدیک می شویم  عدم تمایل آقای خدری نماینده مجلس شورای اسلامی برای پیگیری این طرح بیشتر می شود.

وی با بیان اینکه آقای خدری فراموش کرده  که نماینده مردم خارگ هم هستند، ادامه داد: علی رغم همه تلاش ها و پیگیری های شبانه روزی در پایتخت، وی حاضر به پیگیری تصویب طرح فوق نبوده و حتی به تماس های مکرر نمایندگان مردم پاسخ نمی دهد.

بخشی گفت: مردم شریف خارک در انتخابات گذشته با آرا خود از وی حمایت کردند و اکنون انتظار می رود نماینده مردم خارک در مجلس به اعتماد مردم پاسخ دهد ولی آقای خدری از هماهنگی برای یک دیدار معمولی هم طفره می رود.

رئیس شورای شهر خارگ عنوان کرد: طرح جامع شهر خارگ جهت اتخاذ تصمیم نهایی به شورای عالی امنیت ملی ارسال شده است، در حالی که نمایندگان مردم خارگ از مسائل بی خبرند و تلاش های آنها تاکنون بی نتیجه مانده است.

وی گفت: امید داریم دولت  با توجه به شرایط منافع ملی و جزیره به وضعیت و مشکلات مردم  توجه نماید


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 3432
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار