bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۹ تیر ۹۸ ،‌ ۰۱:۵۷
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز ، در جریان جلسه هفتگی شورای شهر و در آستانه دهه مبارک فجر، مدیرعامل و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس خارگ با اعضای شورای شهر دیدار کردند. دراین دیدار که با درخواست باشگاه پرسپولیس صورت گرفته بود تصمیماتی در راستای حمایت از باشگاه های فوتبال خارگ و جوانان بومی گرفته شد. درابتدا […]
کد خبر: 14107
تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۹ بهمن ۱۳۹۷ - 20 July , 2019

به گزارش جی کی نیوز ، در جریان جلسه هفتگی شورای شهر و در آستانه دهه مبارک فجر، مدیرعامل و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس خارگ با اعضای شورای شهر دیدار کردند.

دراین دیدار که با درخواست باشگاه پرسپولیس صورت گرفته بود تصمیماتی در راستای حمایت از باشگاه های فوتبال خارگ و جوانان بومی گرفته شد.

درابتدا بخشی؛ ریاست شورای اسلامی شهر، با بیان اینکه حمایت از ورزشکاران از وظایف ذاتی و مهم شورای اسلامی است از زحمات هیات مدیره و کادر باشگاه پرسپولیس به عنوان یکی از با ریشه ترین و قدیمی ترین باشگاه های جزیره خارگ تقدیر به عمل آورد.

 

خادم محمدی؛ مدیر عامل باشگاه پرسپولیس ضمن قدردانی از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر و با بیان مشکلات پیش روی مقوله باشگاه داری در جزیره خارگ اذعان کرد : از آنجا که ورزش علی الخصوص فوتبال ، همواره در جزیره خارگ مورد استقبال بوده است و تاثیر بسزایی در سلامت جامعه به خصوص جوانان داشته است ، از این رو می بایست به طور ویژه مورد توجه قرار گیرد.

ناصری کریموند؛ قائم مقام، کنعانی؛ پیشکسوت و دیلمی؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز از جمله حاضران در جلسه بودند که راهکارهایی را به منظور پیشرفت ورزش خارگ با حمایت مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر بیان نمودند.

در پایان اعضای شورای اسلامی شهر ضمن بیان نقطه نظرات خود در خصوص لزوم تعالی و رشد ورزش خارگ ، حمایت همه جانبه خود را از ورزشکاران اعلام داشتند و افزودند : شورای اسلامی شهر خارگ در حد بضاعت و توان سعی در پشتیبانی از تیم ها و دسته جات ورزشی دارد و امیدوار است با فراهم سازی بستر مناسب در جنبه های مادی و معنوی و … بتواند این مهم را میسر سازد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2879
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار