bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۹ تیر ۹۸ ،‌ ۰۱:۵۷
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز؛ حجت‌الاسلام موسی کمالی عصر پنجشنبه در مراسم غباروبی گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا اظهار داشت: چهل عدد مقدسی است و با همه دشمنی و خصومت‌ها، این انقلاب توانست وارد چهلمین سال خود شود و این از معجزات انقلاب است. وی افزود: شروع و تداوم انقلاب ما به واسطه […]
کد خبر: 14112
تاریخ انتشار: جمعه ، ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - 20 July , 2019

به گزارش جی کی نیوز؛ حجت‌الاسلام موسی کمالی عصر پنجشنبه در مراسم غباروبی گلزار شهدا و تجدید میثاق با شهدا اظهار داشت: چهل عدد مقدسی است و با همه دشمنی و خصومت‌ها، این انقلاب توانست وارد چهلمین سال خود شود و این از معجزات انقلاب است.

وی افزود: شروع و تداوم انقلاب ما به واسطه ولایت مطلقه فقیه و مردم اتفاق افتاد. دشمن، دشمنی خود را آغازکرد و همچنان این دشمنی ادامه دارد، دشمنان برای از بین بردن انقلاب  نقشه های فراوانی طراحی کردن و این طراحی برای هر کشوری صورت می‌گرفت، آن کشور از بین می‌رفت.

کمالی ادامه داد: هر روز دشمن دارد دشمنی می‌کند ولی مردم ما مقاومت می‌کنند، هشت سال دفاع مقدس خود گواه طراحی دشمنان برای از بین بردن انقلاب اسلامی ایران است که با درایت همین مردم توانستیم بر رژیم بعث عراق غلبه کنیم.

امام جمعه جزیره خارگ تصریح کرد: ما با شهدا عهد کنیم و بگوییم که ما پای انقلاب با تمام قوا ایستاده‌ایم، حتی قبل از وقوع انقلاب ما شاهد آغاز انقلاب در جزیره خارگ بودیم، رئیس اسبق ساواک جزیره که قبلا مسئول ساواک بازار تهران که به عنوان تامین کننده منابع اقتصادی انقلاب بود با توجه به نقش حیاتی جزیره خارگ به این جزیره منتقل شد. وی از تک تک افراد این جزیره مراقبت می‌کرد که کسی کاری برای انقلاب در جزیره انجام ندهد.

وی تصریح کرد: کارکنان انقلابی و خدوم صنعت نفت شیرهای نفت را بر روی کشتی‌های نفتی آمریکایی و صهیونیستی بستند که سرآغاز انقلاب ایران اسلامی بود و با همه سختی‌ها اهالی شریف خارگ و کارکنان صنعت نفت کمک کردند تا شیر نفت بسته شود. مردم این جزیره مقاوم و ایثارگر در قبل از انقلاب شیر نفت را بستند و در زمان جنگ شیرهای نفت بسته نشد و لحظه‌ای صادرات نفت خام در جزیره قطع نشد.

کمالی گفت: این انقلاب تمدن نوینی را آغاز کرده است؛ تمدنی که مخالف تمدن ولنگاری غرب است، تفکر اسلامی و انقلابی را ترویج می‌دهد و دشمن نمی‌تواند پیشرفت این انقلاب را نظاره گر باشد و دشمنی خود رو را به هر نحو ادامه می دهد، ایران مرکز تمدین نوین جهانی است.

امام جمعه خارگ افزود: دشمن به دنبال راه‌اندازی تابستان داغ در ایران اسلامی بود که ملت نتوانند جشن چهل سالگی خود را جشن بگیرند ولی با همت همین مردم انقلابی و راهبری مقام معظم رهبری این راه را با توان ادامه خواهد داد، باید بصیرت داشته باشیم و رمز موفقیت ما داشتن بصیرت انقلابی است. باید مواظب نفوذی‌ها باشیم که تنها امید دشمن همین نفوذی‌ها هستند.

لزوم توسعه خدمات‌دهی به مردم

بخشدار ویژه خارگ نیز اظهار داشت: چهلمین سالگرد انقلاب را در نقطه‌ای حساس و استراتژیک در حالی گرامی می‌داریم. جزیره خارگ بعنوان منطقه آرامش و مرکز ثقل صادرات نفت خام کشور بعنوان نگین خلیج فارس می‌درخشد.

محمود رضایی افزود: خدمت گذاری به خانواده شهدا و جانبازان از وظایف اصلی مسئولان در جزیره می باشد و در این روز از تمامی مسئولان بخش ویژه خارگ تقاضا دارم که خواسته‌های خانواده این بزرگوران در اولویت امور خود قرار دهند، خانواده شهدا دین بزرگی بر گردن ما دارند که امیدواریم با همدلی و همزبانی در راه انان قدم برداریم.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: انقلاب ما به اعتراف دشمنان قسم خورده ما نظیر ندارد و سالگرد این انقلاب هم در جایی در دنیا نظیر ندارد، ملت ایران اسلامی در سراسر کشور سالگرد این انقلاب شکوهمند را جشن می گیرند و خداوند را شاکریم که ایران اسلامی  پیروز نبرد ۴٠ ساله با استکبار جهانی است.

لزوم اطلاع‌رسانی خدمات انقلاب

فرمانده سپاه ثارالله خارگ نیز اظهار داشت: در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران هستیم، این انقلاب به بلوغ و بالندگی رسیده است و هیچ قدرتی نمی‌تواند به آن خدشه‌ای وارد کند.

سیروس حیاتی اضافه کرد: این دهه در جزیره خارگ، یادآور بصیرت و بشارت مردمی منسجم، خداجوی و ولایت‌مدار است که توانست تحت هدایت رهبری دوراندیش و شجاع در دوران پس از انقلاب و در هشت سال دفاع مقدس جانانه ایستادگی کنند.

وی افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی وارد چهلمین سال عمر پر برکت خود می‌شود که جزیره مقاوم خارگ با ایثارگری کارکنان خدوم حوزه انرژی به مرکز ثقل صادرات ایران اسلامی تبدیل شده است.

فرمانده سپاه ثارالله خارگ تصریح کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی وارد چهلمین سال عمر پر برکت خود می‌شود که انوار الهام بخش آن سراسر منطقه، جهان اسلام و فراتر از آن را در بر گرفته و موجب بیداری ملت‌ها در کشورهای مختلف شده است..

وی بیان کرد: اگر قصد داریم انقلاب ما که سرمشق و اسوه انقلاب‌های دنیا باشد باید اقدامات ما با تفکر انقلابی و جهادی در تمامی امور ما نهادینه شود، هر جا ولایی و جهادی ورود کردیم موفق بودیم، هر جا که شانه خالی کردیم باعث کند شدن روند پیشرفت آن شدیم.

حیاتی تصریح کرد: اقدامات بسیار خوبی در انقلاب اسلامی ایران صورت گرفته که باید به اطلاع مردم خدمات انقلاب رسانیده شود. دشمن به دنبال کمرنگ جلوه دادن خدمات انقلاب هستند و این مسئولیت مدیران کشور را سنگین تر می کند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2879
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار