bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۶ مرداد ۹۸ ،‌ ۰۴:۵۸
bolet_tele
جی کی نیوز؛عضو شورای شهر در بررسی بودجه پیشنهادی سال ۹۸ شهرداری خارگ با بیان این که بودجه باید براساس واقعیت ها نوشته شود، اظهار داشت : مبلغ پیشنهادی بودجه بسیار پایین است و تناسبی با شرایط موجود و پیش بینی معقولانه آینده ندارد.   به گزارش جی می نیوز و به نقل از فکرشهر، لطف […]
کد خبر: 14200
تاریخ انتشار: پنج شنبه ، ۹ اسفند ۱۳۹۷ - 18 August , 2019

جی کی نیوز؛عضو شورای شهر در بررسی بودجه پیشنهادی سال ۹۸ شهرداری خارگ با بیان این که بودجه باید براساس واقعیت ها نوشته شود، اظهار داشت : مبلغ پیشنهادی بودجه بسیار پایین است و تناسبی با شرایط موجود و پیش بینی معقولانه آینده ندارد.

 

به گزارش جی می نیوز و به نقل از فکرشهر، لطف اله علی پور با بیان اینکه مخالف انجام پروژه ها به صورت امانی هستم افزود: در راستای حمایت از بخش خصوصی و با هدف ارتقای کیفیت اجرای پروژه ها بحث محدودیت و ممنوعیت انجام پروژه به صورت امانی باید مد نظر قرار گیرد و باید راهکارهایی را در این راستا و در جهت حمایت از پیمانکاران بومی تدوین کرد.

وی با بیان این که باید واقع گرا و عملگرا باشیم عنوان کرد: در شرایط فعلی، تنها راهکار جلوگیری از روزمرگی و رکود در توسعه شهر، افزایش بهره وری از طریق بهبود اثربخشی در اولویت بندی مناسب پروژه ها و مصارف و همچنین ارتقاء کارایی سازمان و منابع انسانی است.

عضو شورای شهر خارگ تصریح کرد: شهربازی مسقف، پارک گردشگری، سالن اجتماعات، کتابخانه و پارکینگ می تواند از پروژه های شاخص عمومی و اجتماعی مد نظر در سال ۹۸ باشد که امیدواریم با تدبیر مجموعه شهرداری عملیاتی شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 3432
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار