bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
جي كي نيوز:چند روزی است که در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی ،‌ تصاویری از دیوارهای مهربانی دربرخی ازشهرهامطرح شده و در میان مردم رد و بدل می شود . دیواری آبی در گوشه ای از شهر با شعار :« اگر نیاز نداری بگذار ، اگر نیاز داری بردار » این ابتکار خلاقانه و […]
کد خبر: 1437
تاریخ انتشار: پنجشنبه ، 26 آذر 1394 - 12 April , 2021

جي كي نيوز:چند روزی است که در دنیای مجازی و شبکه های اجتماعی ،‌ تصاویری از دیوارهای مهربانی دربرخی ازشهرهامطرح شده و در میان مردم رد و بدل می شود .

دیواری آبی در گوشه ای از شهر با شعار :« اگر نیاز نداری بگذار ، اگر نیاز داری بردار » این ابتکار خلاقانه و مهربانانه خیلی زود در چند شهر کشور نیز جای گرفت و از آن نیز خوب استقبال شد.

به این ترتیب واگذاری لباس های تمیز ولی هنوز کهنه نشده و یا لباس های کودکانی که به دلیل رشد جسمی برایشان قابل استفاده نیست و یا دیگر پوشاک و لباس هایی که برای بعضی هابه دلیل از مُد افتادن و … پوشیده نمی شود و دیگر باید دور ریخته بشوند، در جای مناسبی قرار می گیرد ، برای آنان که توانایی مالی مناسبی جهت خرید لباس ندارند ، مورد استفاده قرارگیرد.

داشتن دیوار مهربانی کار بسیار ساده ای است که برای مسوولان شهرداری هزینه ای ندارد ، اما می تواند نقطه آغازین این کار خیر و انسانی باشد ، ضمن آن که از به هدر رفتن لباس های بلااستفاده خانواده ها جلوگیری نماید. چه خوب است شهرداری و شوراي جزيره خارگ نیز از جمله شهرهایی باشد که به این کمپین پیوند خورده و فرهنگ مهربانی را حداقل در این مورد به خصوص در جزيره خارگ گسترش دهد. یقیناً شهروندان نیز از این عمل استقبال خواهند کرد و هم از اسراف و تبذیر جلوگیری می شود و هم آن که عده ای به آنچه می خواهند دسترسی پیدا خواهند نمود.

فراموش نکنیم که مردم خارگ ، حتی اگر دچارمشکلاتی هم باشند ،‌ هنوز مهربانی در رگ و ریشه وجودشان موج می زند و از این ابتکار استقبال شایانی خواهند کرد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار