bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 31 مه 20 ،‌ 03:34
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز؛محمود رضایی شنبه‌شب در این مراسم اظهار داشت: اهالی شریف جزیره خارگ در هشت سال دفاع مقدس با از خودگذشتی‌های فراوان توانستند جبهه اقتصادی کشور را فعال نگه دارند. وی اضافه کرد: هر چند این جزیره همواره در معرض آسیب‌های بعثی‌ها بود ولی پدافند هوایی قوی جمهوری اسلامی ایران مانعی در […]
کد خبر: 14491
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 26 می 2019 - 31 May , 2020

به گزارش جی کی نیوز؛محمود رضایی شنبه‌شب در این مراسم اظهار داشت: اهالی شریف جزیره خارگ در هشت سال دفاع مقدس با از خودگذشتی‌های فراوان توانستند جبهه اقتصادی کشور را فعال نگه دارند.

وی اضافه کرد: هر چند این جزیره همواره در معرض آسیب‌های بعثی‌ها بود ولی پدافند هوایی قوی جمهوری اسلامی ایران مانعی در برابر آسیب دیدگی این جزیره بود.

رضایی بیان کرد: نزدیکی به مناطق نفت‌خیز، موقعیت خوب دریایی و عمق مناسب برای پهلوگیری نفتکش‌های عظیم، خارگ را به مناسب‌ترین مکان برای صدور و بارگیری نفت از ایران اسلامی تبدیل کرد و در خارگ یکی از مهم‌ترین پایانه‌های صادرات نفت جهان بنا شده‌است.

 

وی افزود: خارگ قهرمان در خط مقدم جبهه حضور داشت ولی از این جزیره مقاوم رزمندگان فراوانی به جبهه‌های جنوب و غرب کشور اعزام شد که خود نشان از عزم و همت والای این اهالی مقاوم و صبور دارد. جزیره خارگ زیر آتش سلاح‌های پیشرفته دشمن، قهرمانانه ایستاد تا قلب تپنده اقتصاد کشور از تپش نایستد.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: بسیج قهرمان و سرافراز ایران امروز بیش از هر زمان دیگری آماده پاسخ گویی به یاوه گویی‌های استکبار جهانی است. امروز شاهد هستیم بسیج و سپاه در بالاترین مرز آمادگی و دفاعی در این جزیره مقاوم به سر می‌برند.

رضایی گفت: بسیج و بسیجی یعنی کار جهادی و این موضوع در جزیره خارگ به وضوح قابل لمس است در بخش رونق تولید در بخش صادرات و در بخش‌های مختلف صنایع بالادستی شاهد حضور حماسی بسیجیان هستیم.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 7771
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار