bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 29 مه 20 ،‌ 01:53
bolet_tele
جی کی نیوز؛قطعی چند ساعته برق در روزهای اخیر و گرمای کم سابقه باعث مشکلات فراوانی برای مردم شده و این در حالی است که این خاموشی ها از قبل اعلام نشده و برنامه ریزی نشده است. به گزارش جی کی نیوز ، یکی از گلایه های مردم این است که هیچ اطلاع رسانی قبلی […]
کد خبر: 14758
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 30 ژوئن 2019 - 30 May , 2020

جی کی نیوز؛قطعی چند ساعته برق در روزهای اخیر و گرمای کم سابقه باعث مشکلات فراوانی برای مردم شده و این در حالی است که این خاموشی ها از قبل اعلام نشده و برنامه ریزی نشده است.
به گزارش جی کی نیوز ، یکی از گلایه های مردم این است که هیچ اطلاع رسانی قبلی درباره خاموشی ها از سوی اداره برق اعلام نشده و برخی گزارش های مردمی حکایت از آن دارد که قطع و وصل شدن متناوب برق باعث می شود وسایل برقی آسیب ببیند.

بحران ایجاد شده اعتراض بسیاری از مردم را برانگیخته است. مردم این مشکل را در کنار دیگر مشکلات جزیره قرار می‌دهند و از وضعیت موجود ابراز نارضایتی می‌کنند. برخی با یادآوری دهه شصت می‌گویند جزیره خارک در اواخر دهه ۹۰ به وضعیت دهه ۶۰ رسیده است .با توجه به همراهی موثر مشترکان و صرفه‌جویی در مصرف برق تا دو‌ هفته گذشته شاهد مشکلی در پایداری برق جزیره خارگ نبودیم اما با توجه به روند افزایشی دما و به‌طبع افزایش مصرف برق، شاهد رشد بار در شبکه هستیم بر همین اساس در این شرایط به منظور تامین برق پایدار، بیش از هر زمان دیگری به مدیریت مصرف برق از سوی مشترکان و اداره برق نیازمند است ».

به نظر می‌رسد زیر ساخت های لازم برای مسئله برق در جزیره خارگ وجود ندارد و با بروز هر مشکلی به صورت مقطعی و مسکن به موضوع رسیدگی می شود، و عدم پیگیری این مشکل در سال‌های قبل تاکنون و مشکلات فراوان به جا مانده از عدم رسیدگی به مسئله برق باعث شده این موضوع تبدیل به بحران در جزیره استراتژیک خارگ شود و مردم از این وضعیت به شدت ناراحت بوده و گله مند باشند .


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 7750
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار