bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۷ دی ۹۸ ،‌ ۰۱:۰۰
bolet_tele
بخشدار ویژه خارگ گفت: متاسفانه این پروژه های عمرانی حوزه صیادی مسکوت مانده و در اکثر این پروژه تجهیزات مورد نیاز هم در کارگاه وجود دارد ولی اراده ای برای انجام این پروژه وجود ندارد. به گزارش جی کی نیوز ،محمود رضاییاظهار در گفتگو با مهر اظهار کرد: در سال ۹۶ حدود ۸۰ متر موج […]
کد خبر: 14843
تاریخ انتشار: جمعه ، ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ - 18 January , 2020

بخشدار ویژه خارگ گفت: متاسفانه این پروژه های عمرانی حوزه صیادی مسکوت مانده و در اکثر این پروژه تجهیزات مورد نیاز هم در کارگاه وجود دارد ولی اراده ای برای انجام این پروژه وجود ندارد.

به گزارش جی کی نیوز ،محمود رضاییاظهار در گفتگو با مهر اظهار کرد: در سال ۹۶ حدود ۸۰ متر موج شکن توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اسکله مروارید جزیره خارگ ایجاد و راه اندازی شد که تا حدود زیادی باعث ایجاد آرامش در حوضچه صیادان جزیره خارگ شد.

وی افزود: طبق هم اندیشی صورت گرفته با قشر صیادان جزیره خارگ یک برنامه هدفمند و در حوزه صید و صیادی تهیه و برای پیگیری به استان ارسال شد که با درایت استاندار بوشهر به ۸ پروژه راهبردی در حوزه شیلات جزیره خارگ شد.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد:متاسفانه امروز شاهد کم و کاستی در پروژه های عمرانی هستیم و کنترل کیفیت یک امر مغفول مانده در پروژه‌ها است.

رضایی افزود: با گذشت بیش از چند سال متاسفانه این پروژه ها مسکوت مانده و در اکثر این پروژه تجهیزات مورد نیاز هم در کارگاه وجود دارد ولی اراده ای برای انجام این پروژه وجود ندارد.

وی افزود: خواست به حق صیادان جزیره خارگ به سرانجام رسیدن این پروژه‌ها است و از مدیران ارشد شیلات استان درخواست داریم که با اقدامات لازم شاهد تسریع در روند پروژها باشیم.

رضایی گفت: با توجه به شرایط حاکم اقتصادی که اعتبار به سختی تامین می شود، باید دستگاه‌ها از بیت المال و اعتبارات تامین شده با جان و دل صیانت کنند که خدایی ناکرده در آینده برای اجرای پروژه با مشکل مواجه نشویم.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 5913
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار