bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۱۷ فروردین ۹۹ ،‌ ۰۲:۰۸
bolet_tele
به گزارش جی کی نیوز؛ محمود رضایی صبح چهارشنبه در نشست شورای اداری بخش ویژه خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ به‌عنوان مرکز ثقل صادرات نفت کشور یکی از راهبری‌ترین نقاط ایران اسلامی است، وحدت رویه و پرهیز از اقدامات جزیره‌ای و توجه به نیازهای واقعی اهالی شریف خارگ مد نظر قرار گیرد. وی افزود: اقدامات […]
کد خبر: 14859
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - 5 April , 2020

به گزارش جی کی نیوز؛ محمود رضایی صبح چهارشنبه در نشست شورای اداری بخش ویژه خارگ اظهار داشت: جزیره خارگ به‌عنوان مرکز ثقل صادرات نفت کشور یکی از راهبری‌ترین نقاط ایران اسلامی است، وحدت رویه و پرهیز از اقدامات جزیره‌ای و توجه به نیازهای واقعی اهالی شریف خارگ مد نظر قرار گیرد.

وی افزود: اقدامات بسیار خوبی در زمینه در اختیار گرفتن زمین برای توسعه فضای عمرانی و رفاهی جزیره صورت گرفته است، حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر مربع با رایزنی اینجانب و همراهی مدیران ارشد استان از منابع اداره بندر و دریانوردی و اداره برق جزیره خارگ در راستای اجرای پروژه های عمرانی اداره ورزش و جوانان و شهرداری در اختیار آنها قرار گرفته است، پروژه های تعریف شده در زمین های مذکور از پروژه های مورد نیاز و زیر ساختی جزیره است که باید در اجرای پروژه‌های فوق تسریع شود.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: با هماهنگی صورت گرفته با میراث فرهنگی و پتروشیمی به زودی پروژه مرمت میرمحمد حنفیه با اعتبار بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال در مرحله مطالعاتی قرار دارد و به زودی اجرای این پروژه آغاز خواهد شد.

رضایی گفت: یکی از دغدغه های اصلی صیادان به سرانجام رسیدن پروژه های عمرانی شیلات در جزیره است.

وی تاکید کرد: بالغ بر ۲۴۰ میلیارد ریال تعریف شده است که نیاز واقعی و خواسته به حق صیادان جزیره به سرانجام رسیدن این پروژه های می باشد، تقاظای ما از مسولان شیلات استان و کشور تسریع در انجام پروژهای فوق است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 7024
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار