bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۲۷ دی ۹۸ ،‌ ۰۱:۰۰
bolet_tele
با تأکید مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، مجوز برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی دریایی به‌منظور تقویت و افزایش دانش و مهارت کارکنان شرکت دریافت شد.
کد خبر: 14888
تاریخ انتشار: سه شنبه ، ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - 18 January , 2020

به گزارش جی کی نیوز:برای  نخستین‌بار در کشور مجوز برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی دریایی از سوی شرکت پایانه‌های نفتی ایران برای دوره‌های افسر سرمهندس و مهندس افسر، مهندس دوم روی کشتی‌های با قدرت رانش کمتر از ۳۰۰۰ کیلو وات در سفرهای نزدیک به ساحل، دوره آموزشی افسر دوم روی کشتی‌های با ظرفیت کمتر از ۵۰۰ تن، تطبیقی ملوان عمومی، افسر مهندس دوم در کشتی‌های زیر ۳۰۰۰ کیلووات و دوره ایمنی چهارگانه کشتی‌های بالای ۵۰۰ تن، دریافت شد.

همچنین بر اساس این مجوز برگزاری دوره آموزشی کار بر موتورهای دریایی کشتی‌های با قدرت رانش کمتر از ۷۵۰ کیلو وات در سفرهای نزدیک به ساحل و اطفا حریق آغاز شد.

در همین راستا رایزنی‌هایی با سازمان بنادر و دریانوردی برای اخذ پروانه فعالیت برای برگزاری دوره‌های لجستیک بندری در مرکز آموزش دریایی خارک صورت گرفته است.

علاوه بر این به دستور عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی الزامات HSE پیمانکاران برای کلیه کارکنان ناظر پروژه مطابق با دستورالعمل شرکت ملی نفت ایران انجام شد و اقدامات مرتبط با این موضوع با برگزاری دوره NEBOSH برای کارکنان HSE و دوره مدیریت پروژه حرفه‌ای (PMP)، برای کارکنان ناظر پروژه‌ها در مدیریت‌‌های مهندسی و ساختمان و برنامه‌ریزی تلفیقی و فنی صورت گرفت.

اخذ گواهینامه معتبر بین‌المللی ایزو ۱۷۰۲۵ (ISO/IEC ۱۷۰۲۵) از موسسه اعتبار دهنده بین‌المللی از دیگر فعالیت‌هایی است که با تأکید مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران در راستای تقویت و افزایش دانش و مهارت کارکنان و جایگاه این شرکت انجام شده است.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 5912
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار