bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
جی کی نیوز ؛حجت الاسلام کمالی امام جمعه خارگ با تاکید بر لزوم ترویج امید در جامعه گفت: توجه ویژه‌ای به جزیره خارگ صورت گرفته است. حجت‌الاسلام موسی کمالی عصر جمعه در آئین تجلیل از کارمندان نمونه خارگ اظهار داشت: بهترین شاخصه شهیدان رجایی و باهنر اخلاص آنها بود که برای خود و خانواده و […]
کد خبر: 14986
تاریخ انتشار: جمعه ، 8 شهریور 1398 - 12 April , 2021
جی کی نیوز ؛حجت الاسلام کمالی امام جمعه خارگ با تاکید بر لزوم ترویج امید در جامعه گفت: توجه ویژه‌ای به جزیره خارگ صورت گرفته است.

حجت‌الاسلام موسی کمالی عصر جمعه در آئین تجلیل از کارمندان نمونه خارگ اظهار داشت: بهترین شاخصه شهیدان رجایی و باهنر اخلاص آنها بود که برای خود و خانواده و دوستانشان کار نکردند و برای خدا و انقلاب و رهبری و مردم کار کردند.

امام جمعه خارگ با تاکید بر اینکه در نظام مقدس جمهوري اسلامی کار کردن ارزش جهاد دارد، تصریح کرد: این نظام مقدس با وجود دشمنی‌های دشمنان به پیشرفت‌های خوبی دست یافته است و نتوانستند روند توسعه انقلاب را متوقف کنند.

وی با بیان اینکه پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران چشمگیر بوده است، ادامه داد: در عرصه‌های مختلف شاهد پیشرفت‌های خوبی هستیم و وظیفه داریم که امیدواریم را در جامعه تزریق کنیم.

امام جمعه خارگ تاکید کرد: در برخی موراد موانعی وجود دارد که نمی‌توان مشکلی را حل کرد ولی می‌توانیم برخورد مناسبی با مردم داشته باشیم. برخورد خوب با این مردم باعث رضایت‌مندی آنها می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم نسبت به مسئولان جلوتر هستند، تصریح کرد: وظیفه داریم ایجاد امید کنیم و هوای مردم را داشته باشیم. باید خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی را برای مردم بازگو کنیم.

کمالی با بیان اینکه خدمات بسیار خوبی در جزیره خارگ در عرصه‌های مختلف انجام شده است، ادامه داد: اتفاقات خوبی در سطح جزیره خارگ در حال انجام است. با وجود مشکلات مالی که در کشور وجود دارد، اعتبارات خوبی اختصاص یافته است.

 

 


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار