bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني ۰۳ اسفند ۹۸ ،‌ ۱۲:۱۱
bolet_tele
جی کی نیوز؛ معاون سازمان حراست و رییس حراست شرکت ملی نفت ایران از تاسیسات پایانه نفتی خارگ بازدید کرد به گزارش جی کی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران ، شریعت معاون سازمان حراست صنعت نفت و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران به همراه هیأتی از تاسیسات […]
کد خبر: 15000
تاریخ انتشار: دوشنبه ، ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - 22 February , 2020

جی کی نیوز؛ معاون سازمان حراست و رییس حراست شرکت ملی نفت ایران از تاسیسات پایانه نفتی خارگ بازدید کرد

به گزارش جی کی نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت پایانه های نفتی ایران ، شریعت معاون سازمان حراست صنعت نفت و رئیس حراست شرکت ملی نفت ایران به همراه هیأتی از تاسیسات نفتی شرکت پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ بازدید کردند.

در این بازدید ایشان ابتدا نشستی با مدیران و روسا شرکت پایانه های نفتی ایران برگزار نمودند . در این نشست عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در سخنانی به ارائه گزارشی از عملکرد این شرکت در رابطه با فعالیت های فنی و عملیاتی و نقش حساس آن در صنعت نفت پرداختند و بیان نمودند که شرکت پایانه های نفتی ایران به عنوان یک شرکت فنی، تخصصی و حرفه‌ای در حوزه‌های دریافت، ذخیره‌سازی، اندازه‌گیری، صادرات، ارائه خدمات آزمایشگاهی  ،ماموریت اصلی آن  کمک به پشتیبانی و تداوم پایدار تولید نفت و گاز کشور است .در این نشست سید محمد جواد موسوی رییس پایانه نفتی خارگ ضمن خوش آمدگویی از عملکرد حراست شرکت پایانه ها ابراز رضایت کردند و عنوان نمودند کار حراست در جزیره خارگ متفاوت تر از سایر حراست ها است که توانسته این وظیفه را به خوبی انجام دهد .

در ادامه این نشست معاون حراست صنعت نفت و رییس حراست شرکت ملی نفت ایران ؛ در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، نماد مقاومت برای خارگ را شایسته این منطقه دانست و کارکنان صنعت نفت در خارگ را مظهر ایثار و مقاومت و فداکاری نفت عنوان نمود.

شریعت در ادامه به نقش مهم حراست در صنعت نفت پرداخت و بیان داشتند ؛ برنامه های حراست در راستای سیاست های وزارت نفت برنامه ریزی ، تدوین و اجرا می گردد .

ایشان در ادامه افزودند؛ شرایط کنونی همانند شرایط هشت ساله دفاع مقدس است و تمامی همکاران باید در یک صف و جبهه با اتحاد کامل به اهداف صنعت نفت در راستای سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک کنیم .

وی همچنین نیروی انسانی را سرمایه اصلی شرکت بیان نمودند و صیانت از آن را از وظایف  اصلی حراست عنوان نمود و حراست را پشتیبان ،همراه و حامی کارکنان دانست .

ایشان از تلاش های کارکنان حراست و شرکت پایانه های نفتی ایران در جهت نیل و تحقق اهداف صنعت نفت قدردانی و تشکر نمود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 6446
انتشار یافته: ۰

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار