bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 15 مرداد 99 ،‌ 07:40
bolet_tele
جی کی نیوز؛به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس،مسئولین نظامی ، انتظامی و اداری جزیره خارگ با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام والمسلمین کمالی دیدار نمودند.
کد خبر: 15149
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 1 مهر 1398 - 7 August , 2020
 سرهنگ سیروس حیاتی در این دیدار بیان نمودند:دفاع مقدس یک موهبت الهی بود که نصیب ما شد شاید ما در همان برهه هشت سال دفاع مقدس که درگیر جنگ بودیم متوجه آن نشدیم ولی بعدها متوجه شدیم که جوانانی که خون خود را فدای این نظام کردند،انقلاب ما را حفظ نمودند.

سرهنگ حیانی افزودند:دفاع مقدس برای شهدای ما یک دانشگاه بود که هر وقت از واحدهای این دانشگاه یاد می کنیم یاد رشادت و دلیرمردی شهدا می افتیم.

سرهنگ حیاتی در پایان :به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در در سپاه پرداختند

در ادامه حجت الاسلام کمالی بیان داشتند:هشت سال جنگ ایران و عراق برای ما جنگ مقدس نبود بلکه دفاع مقدس بود ،دفاعی که در برابر چندین کشور بود

ایشان افزودند:دفاع انواع مختلفی دارد مثل دفاع از آب و خاک ،ولی در برخی موارد دفاع در مرحله بالاتری قرار میگیرد مثل دفاع از اسلام ،که دفاع ما در هشت سال جنگ با عراق از نوع دفاع از اسلام ناب محمدی بود.

ایشان ادامه داند : انقلاب اسلامی ما از زمان امام خمینی(ره)شروع شد تا به یک تمدن اسلامی برسد و در برابر آمریکا که یک تمدن غربی پدید آورده است قرار گیرد که در حال حاضر تمام درگیری های غرب با ما بر سر همین تمدن نوین اسلامی است، دفاع مقدس ما هشت سال نبود بلکه چهل سال بوده است این به این منظور است که دشمن همیشه دنبال ضربه زدن به این تمدن است ولی نیروهای نظامی و مردم ما از هشت سال دفاع مقدس تاکنون دفاع همه جانبه انجام داده اند.

در پایان بیان نمودند:جزیره خارگ نمونه بارز دفاع مقدس می باشد که به تعداد روزهای جنگ موشک به آن اصابت کرده است که وظیفه ما مسئولان است ارزش های دفاع مقدس را حفظ کنیم و به نسل های آینده منتقل کنیم.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار