bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 27 دی 00 ،‌ 10:11
bolet_tele
نماینده اصولگرای مجلس از عدم پرداخت مزایا و حق ماموریت کارمندان دستگاه‌های اجرایی دولتی انتقاد کرد. محمد مهدی موسوی نژاد در تذکری شفاهی در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس در تذکری به رئیس جمهور گفت: پرداخت حقوق، مزایا و حق ماموریت کارمندان دستگاه‌های اجرایی دولتی با مشکل مواجه شده است به طوری که کارمندان از […]
کد خبر: 152
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 10 آبان 1394 - 17 January , 2022

نماینده اصولگرای مجلس از عدم پرداخت مزایا و حق ماموریت کارمندان دستگاه‌های اجرایی دولتی انتقاد کرد.
محمد مهدی موسوی نژاد در تذکری شفاهی در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس در تذکری به رئیس جمهور گفت: پرداخت حقوق، مزایا و حق ماموریت کارمندان دستگاه‌های اجرایی دولتی با مشکل مواجه شده است به طوری که کارمندان از حداقل ترین حقوق شان محروم شده اند.

وی افزود: این در شرایطی است که حقوق مقامات و مسوولان بالادست کشور نه تنها افزایش یافته بلکه از همه مزایا نیز برخوردار می باشند ولی یک کارمند و کارگر و یا نیروهای شرکتی و قراردادی به خصوص در استان های محروم همچون بوشهر از دریافت حداقل ترین حقوق خود محروم هستند.

وی در تذکری دیگر به وزیر آموزش و پرورش گفت: از اقدامات سیاسی و رفتارهای نامناسب و غیرفرهنگی در استان بوشهر پرهیز شود که فرزندان مردم محروم این استان امانت الهی هستند که نباید با سرنوشت و آینده این فرزندان بازی کرد.

نماینده مردم دشتستان با انتقاد از توسعه نیافتن پتروشیمی دشتستان خطاب به مسوولان مربوطه گفت: این طرح پتروشیمی به نام خودتان باشد و هیچ ادعایی نیست اما شهرستان دشتستان را از این امکان محروم نکنید.
وی همچنین با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف خاطرنشان کرد: اگر منطقه حاصلخیز دشتستان و دارای ذخایر ملی و قطب تولید خرمای کشور در مسیر سفرهای تفریحی مسئولین و اعضای هیأت دولت در شمال کشور بود وضعیتی بهتر از این داشت. به وزرا و رئیس‌جمهور پیشنهاد می‌کنم تنها چند ساعت از یک روز از ماه مرداد را به نخلستان‌های دشتستان بیایند و بدون هیچ فعالیتی زیر سایه نخلستان بنشینند. آیا گرمای بیش از ۴۵ درجه آن را تحمل خواهند کرد؟ به دستان پینه بسته و کمرهای خمیده زنان و مردان دشتستان سوگند که تحمل نخواهند کرد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار