bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
رشیدپور: نکنه مقام قهرمانی ایلیا رو هم باباش براش خریده؟ ایلیا: «پدرم به من یاد داده حرف های ناخوشایند دیگران رو تحمل کنم. من از مدرسه، مسافت خیلی زیادی رو میرم تا باشگاه. چهار ساعت تمرین می‌کنم و می‌تونم قهرمان بشم. همه می‌تونن با این پشتکار.» حتی اگر او فرزند یک قاتل باشد این طرز […]
کد خبر: 1525
تاریخ انتشار: شنبه ، 28 آذر 1394 - 13 April , 2021

رشیدپور: نکنه مقام قهرمانی ایلیا رو هم باباش براش خریده؟

ایلیا: «پدرم به من یاد داده حرف های ناخوشایند دیگران رو تحمل کنم. من از مدرسه، مسافت خیلی زیادی رو میرم تا باشگاه. چهار ساعت تمرین می‌کنم و می‌تونم قهرمان بشم. همه می‌تونن با این پشتکار.»

حتی اگر او فرزند یک قاتل باشد این طرز صحبت با یک پسر بچه، اهانت به داوران مسابقات کشوری و اتهام به بقیه بچه‌هایی است که مغلوب او شده‌اند.

واقعیت را از زبان رضا صافی مربی تیم ملی کاراته بشنویم که گفته: “این بچه می‌تواند قهرمان جهان شود. ضمناً قبل از اعزام به ارمنستان نمی‌دانستیم پدرش کیست.”

خبرنگاران و گزارشگرانی که زندگی‌شان از راه انتقاد می‌گذرد، بیش از همه باید انتقادپذیر باشند.

رشیدپور پس از این “مصاحبه – محاکمه”، باید از خودش بپرسد: وینچستر قلابی، “برنده کذایی اسکار” که گرفته بودم طرف سحر قریشی، چه زود خودم را نشانه رفت! کجای کارم غلط بود؟

همانطور که بازیگر سینما باید تارانتینو را بشناسد، مجری تلویزیون هم ملزم به رعایت اخلاق حرفه‌ای است.

رشیدپور در کارش موفق بوده، مشهور و محبوب است. اما وقتی روبروی شهرام جزایری نشست، شبیه بازیگری شد که در برنامه قبلی روبروی خودش نشسته بود و فوردکاپولا را نمی‌شناخت.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار