bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 19 فروردین 00 ،‌ 09:45
bolet_tele
جی کی نیوز : شب گذشته نشست هماهنگی برگزاری لیگ فوتبال خارگ ، با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان ، نایب رئیس شورای اسلامی شهر ، رئیس و نمایندگان کمیته های هیئت فوتبال و نمایندگانی از تیم های فوتبال خارگ برگزار شد.
کد خبر: 15362
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 20 آبان 1398 - 12 April , 2021
 

به گزارش جی کی نیوز  نیوز؛ در ابتدای این نشست محمد اسلامی؛ رئیس اداره ورزش و جوانان با تقدیر و تشکر از حمایت مجموعه شورای شهر و تلاشگران ورزش خارگ: ورزش درعصر کنونی به عنوان یکی از شاخص‌های توسعه‌یافتگی هر جامعه‌ای محسوب می‌شود ، به واقع ضرورت پیشرفت یک جامعه، فعالیت‌های ورزشی است. توسعه ورزش در جزیره خارگ نیز به فراخور موقعیت خاص آن مستلزم همراهی و همدلی تمامی دست اندرکاران امر است تا با آسیب شناسی و نگاه دقیق در این راستا گام بردارند.

در ادامه یوسف وطن دوست ؛ نایب رئیس شورای اسلامی شهر ضمن تبریک هفته وحدت اذعان کرد : رویکرد دوره پنجم شورای اسلامی شهر خارگ رویکرد فرهنگی و اجتماعی بوده و در این راستا همواره تلاش مجموعه حمایت درخور از ورزش و ورزشکاران مستعد جزیره بوده است. طی دو سال گذشته مجموعه شورا از ورزشکاران بیش از ده رشته ورزشی حمایت داشته است. همچنین شورای شهر با توجه به اقبال عمومی که در جزیره نسبت به رشته فوتبال وجود دارد ، نگاه خاصی به این ورزش دارد. امید است تا با هم افزایی تمامی دلسوزان ورزش به خصوص مجموعه اداره ورزش و جوانان خارگ ، هیئت فوتبال و بسیج ورزشکاران شاهد پیشرفت روزافزون ورزش در خارگ باشیم.

محمدرضا میرزایی؛ رئیس هیئت فوتبال خارگ با تشریح برنامه های این هیئت جهت برگزاری درخور لیگ فوتبال خارگ عنوان کرد : فوتبال جزیره خارگ به پشتوانه استعداد های فراوان و دلسوزانی که بی چشم داشت جهت ترقی آن تلاش می نمایند ، همواره مورد توجه ویژه آحاد جامعه بوده است. هم اکنون نیز علی رغم دشواری ها و محدودیت های فراوانی که هیئت فوتبال و باشگاه ها با آن دست و پنجه نرم می کنند ، اما نگاه مثبت و توجه ویژه خانواده فوتبال خارگ ، می تواند چشم انداز آینده ای روشن برای این ورزش باشد که امیدواریم تحقق این امر در کنار حمایت مسئولین مسیر تعالی فوتبال در خارگ را بیش از پیش هموار سازد.

مرتضی علیپور، نایب رییس کمیته  انضباطی هیئت فوتبال که عهده دارریاست هیئت کاراته خارگ نیز است ، در حاشیه این جلسه خواستار حمایت مسئولین از ورزش قهرمان پرور کاراته نیز شد و در خصوص برگزاری مسابقات لیگ فوتبال عنوان کرد : امید است تا با همراهی باشگاه های فوتبال خارگ قوانین انضباطی به خوبی توسط باشگاه به بازیکنان و کادر تیم ها تبیین گردد و به دنبال آن شاهد تعالی انضباطی و فرهنگی در مسابقات باشیم . در این خصوص مجموعه هیئت فوتبال نیز تلاش خواهد داشت تا با برگزاری کلاس ها و دوره های ویژه روان‌شناسی ورزشی در تحقق این امر جریان ساز شود.

در ادامه این جلسه سجاد محمودی ؛ دبیر هیئت فوتبال و مسئول کمیته داوران به تبیین قوانین و مقررات برگزاری مسابقات پرداخت و خواستار همراهی باشگاه در اجرای صحیح این قوانین شد. در پایان این جلسه نیز مدیران و سرپرست باشگاه های حاضر در جلسه با بیان نقطه نظرات خود ، راهکارهای پیشنهادی خود جهت برگزاری هرچه شایسته تر مسابقات را مطرح نمودند.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار