bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 01 مهر 99 ،‌ 10:57
bolet_tele
سخنگوی سپاه در تجمع بزرگ بسیجیان جزیره خارگ به مناسبت سال روز تشکیل بسیج، گفت: بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور از بدو تأسیس تا امروز و فردای انقلاب اسلامی است.
کد خبر: 15422
تاریخ انتشار: چهارشنبه ، 6 آذر 1398 - 23 September , 2020

به گزارش جی کی نیوز؛سردار رمضان شریف اظهار کرد: 22 بهمن سال 1357 که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید جمعیت کشور ما بین 32 تا 35 میلیون نفر بود اما الان کشور ما حدود 82 میلیون نفر جمعیت دارد که بر همین اساس می توان گفت جمعیتی بین 45 تا 50 میلیون نفر از این تعداد، مبارزات مردم ما برای در هم شکستن رژیم منحوس پهلوی، زحماتی که در این مسیر کشیده شده و شهدای زیادی که در این راه تقدیم شده است را ندیده اند.

وی افزود: آمریکایی ها بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هر کاری توانستند بر علیه ما انجام دادند و اگر هم کاری را انجام نداده اند یقین بدانید که واقعاً نتوانسته اند آن را انجام دهند که البته جوانان ما مطالب زیادی را در این مورد بارها و بارها شنیده اند اما شنیدن با دیدن تفاوت دارد.
مسئول روابط عمومی کل سپاه تأکید کرد: اگر نسلی که ظلم خاندان منحوس پهلوی و گروهک تروریستی منافقین را لمس کرده اند این مسئله را برای جوانان بازگو کنند دیگر این ربع پهلوی و یا سرکرده گروهک تروریستی منافقین نمی توانند به میدان آمده و به نظر خودشان برای ملت شریف ایران، دلسوزی کنند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: متأسفانه کم کاری ما در تبیین عملکرد خانواده منحوس پهلوی باعث شده است تا خاندان پهلوی و یا گروهک تروریستی منافقین بیایند و برای ملت ما به ظاهر دلسوزی کنند.
سردار شریف در ادامه به جنایات گروهک تروریستی منافقین بر علیه ملت ایران اشاره و خاطرنشان کرد: در تاریخ بشر کم تر سابقه دارد که گروهی از داخل کشور، به دشمنی کمک کنند که در آن برهه از زمان، به داخل کشورشان حمله کرده باشد که این گروهک تروریستی انجام این کار زشت را در پرونده خود دارد.
وی افزود: منافقین در سال آخر دفاع مقدس عملیات فروغ جاویدان را طراحی و به کشور ما حمله کردند که با رشادت های نیروهای ما در همان ایستگاه اول متوقف و به اهداف خود نرسیدند و مردم ما به خاطر همین اقدامات است که گروهک تروریستی منافقین را منفور می دانند.
مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اذعان کرد: سلطنت طلب ها، خاندان منحوس پهلوی و گروهک تروریستی منافقین موتور محرکه اغتشاشات اخیر بودند که با استفاده از رسانه های خود توانستند بعضی از جوانان ما را تحریک کرده و آن ها را آموزش می دهند تا وارد صحنه آشوب های خیابانی شوند که خوشبختانه در کم تر از 48 ساعت مردم و نیروهای امنیتی توانستند اغتشاشات را به خوبی کنترل کنند.
سخنگوی سپاه پاسداران افزود: جوانان ما اگر این دشمنان خود را به خوبی بشناسند خیلی مصمم تر وارد میدان شده و از انقلاب اسلامی دفاع می کنند.
شریف، بسیج را یکی از نعمت های خداوند به ملت ایران برشمرد و گفت: امام خمینی (ره) بسیج را در ساختار نظام اسلامی تعبیه کردند چون می دانستند اگر ما فقط به یک ارتش کلاسیک تکیه داشته باشیم آمریکایی ها بر علیه ما توطئه کرده و انقلاب اسلامی مورد تهدید جدی قرار می گیرد.
وی ابراز کرد: امام خمینی (ره) همه کسانی را که دل در گرو عزت این کشور دارند بسیجی نامید و حوادثی که بعدها پیش آمد نشان داد که امام چطور هوشمندانه اتفاقات آینده را پیش بینی کرده بود.
مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: دشمن امروز دستش خالی است اما برخلاف آن، قدرت و ثروت جمهوری اسلامی ایران برای پیشرفت کشور غیرقابل مقایسه با وضعیت گذشته است به همین علّت فشارهایی را ناجوانمردانه به زندگی مردم ما وارد می کند که البته ملت ما به برکت تفکر، اندیشه و مدیریت بسیجی در خیلی از عرصه ها از دشمن بی نیاز شده است.
این مقام مسئول یادآور شد: امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت دانشمندان خود به مرکزی تبدیل شده است که توریسم درمانی دارد.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با گرامیداشت هفته بسیج گفت: وقتی هفته بسج را گرامی می داریم لازم است از گذشته خود و نقشی که بسیج در آن داشت هم یاد بکنیم.
سردار رمضان شریف افزود: ما با تمام وجود لمس کردیم که انقلاب اسلامی منشأ آزادی و استقلال این ملت بوده است و قطعاً در 40 سال آینده هم این دشمن است که شکست های پی در پی را لازم است بپذیرد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار