bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 24 مرداد 99 ،‌ 00:27
bolet_tele
جی کی نیوز: مشاور پژوهشی رئیس دانشگاه عالی دفاع گفت: حضور جوانان در صفوف مختلف باعث برجستگی انقلاب اسلامی شده‌ و این حضور باید بیشتر از این باشد. به گزارش جی کی نیوز، محمد مهدی نژاد نوری صبح دوشنبه در مراسم گرامیداشت یوم الله ٩ دی در جزیره خارگ اظهار داشت: خارگ مقاوم با دانستگی […]
کد خبر: 15563
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 9 دی 1398 - 15 August , 2020
جی کی نیوز: مشاور پژوهشی رئیس دانشگاه عالی دفاع گفت: حضور جوانان در صفوف مختلف باعث برجستگی انقلاب اسلامی شده‌ و این حضور باید بیشتر از این باشد.

به گزارش جی کی نیوز، محمد مهدی نژاد نوری صبح دوشنبه در مراسم گرامیداشت یوم الله ٩ دی در جزیره خارگ اظهار داشت: خارگ مقاوم با دانستگی فهمیدن که کی شیر نفت را ببند و در زمان دفاع مقدس شیر نفت را باز نگه داشتند تا بتوانند در مقابل ستمگران ایستادگی کنیم.

وی افزود: در تاریخ همیشه عرصه حق و باطل وجود داشته است، دو باطل می‌توانند با هم جنگ داشته باشند ولی حق با حق نمی‌تواند، ما به عنوان پرچم داران جبهه حق علوی هستیم و آمریکا و مستکبران تحت سلطه‌اش جبهه باطل این ماجرا هستند.

مشاور پژوهشی رئیس دانشگاه عالی دفاع تصریح کرد: کسانی وجود داشتند که در صف انقلاب بودند ولی الان به سمت و سویی عمل می‌کنند که برآورده کننده خواسته‌های استکباری دشمنان انقلاب اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد: باید مواظب ایجاد تفرقه در بین مردم باشیم، در این زمینه دشمن فعالیت‌های زیادی داشته است، نباید فضای ناامیدی در جامعه ایجاد شود.

مهدی نژاد نوری گفت: حزب الهی بودن خالی کافی نیست، باید در میدان باشیم. در یوم الله ٩ حضور مردم در صحنه آتش فتنه را خاموش کرد، هر فتنه عمده‌ای که در انقلاب اسلامی رخ داده است با حضور مقتدر مردم خنثی شده است، بودن جوانان در صفوف مختلف انقلاب باعث برجستگی انقلاب اسلامی شده و این حضور باید بیشتر از این باشد.

وی افزود: نباید راه برون رفت از مشکلات کشور را به خارج از کشور پیوند بزنیم و مردم مأیوس کنیم. بعضاً به دلایل حزبی حرف‌هایی زده می‌شود که خواست دشمن است، باید راه مقابله نفوذ در کشور گرفته شود.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار