bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 24 مرداد 99 ،‌ 00:27
bolet_tele
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ گفت: اگر امروز مهمترین جزیره راهبردی کشور در فضایی آرام و امن زندگی می‌کنیم، این امنیت مرهون خون شهدایی است که در انقلاب اسلامی ایران به این درجه رفیع رسیده‌اند. به گزارش جی کی نیوز، سیروس حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ اظهار داشت: اگر امروز مهمترین جزیره راهبردی کشور […]
کد خبر: 15566
تاریخ انتشار: دوشنبه ، 9 دی 1398 - 15 August , 2020
فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ گفت: اگر امروز مهمترین جزیره راهبردی کشور در فضایی آرام و امن زندگی می‌کنیم، این امنیت مرهون خون شهدایی است که در انقلاب اسلامی ایران به این درجه رفیع رسیده‌اند.

به گزارش جی کی نیوز، سیروس حیاتی فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ اظهار داشت: اگر امروز مهمترین جزیره راهبردی کشور در فضایی آرام و امن زندگی می‌کنیم، این امنیت مرهون خون شهدایی است که در انقلاب اسلامی ایران به این درجه رفیع رسیده‌اند.

وی افزود: روز ٩ دی روز بصیرت افزایی ملت مقتدر و ولایت مدار ایران اسلامی است، مردم با حضور آگاهانه خود تمامی نقشه‌های دشمن رو نقش بر آب کردند و سیلی محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.

فرمانده ناحیه مقاومت ثارالله خارگ تصریح کرد: اهالی صبور جزیره خارگ بار دیگر با حضور پرشور خود در این مراسم آگاهانه ولایت مداری خود به انقلاب اسلامی ایران را ثابت کردند که جای قدرانی و قدر شناسی از این اهالی صبور دارد.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 1
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار