bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز؛نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حجت الاسلام والمسلمین کمالی ، امام جمعه جزیره خارگ  اقامه گردید. حجت الاسلام والمسلمین کمالی  در ابتدای خطبه های خود در مورد شهادت سردار سلیمانی بیاناتی را بیان نمود و ذکر گردید: امروز ضایعه ی بزرگی به ما رسیده و سردار عزیز و گرانقدرمان کسی که هرجه […]
کد خبر: 15624
تاریخ انتشار: جمعه ، 13 دی 1398 - 20 January , 2022

جی کی نیوز؛نماز عبادی سیاسی جمعه به امامت حجت الاسلام والمسلمین کمالی ، امام جمعه جزیره خارگ  اقامه گردید.

حجت الاسلام والمسلمین کمالی  در ابتدای خطبه های خود در مورد شهادت سردار سلیمانی بیاناتی را بیان نمود و ذکر گردید: امروز ضایعه ی بزرگی به ما رسیده و سردار عزیز و گرانقدرمان کسی که هرجه داشت فدای ولایت نمود و همه ی وجودش فدای امامش بود و این ضایعه را به ولی فقیه و تمام مردم ولایتمدار تبریک و تهنیت عرض می نمایم و ان شالله ما نیز پیرو راهش باشیم و خود را فدای راه ولایت نماییم. و سردار از قرآن و اسلام و ولایت دفاع نمود و به آرزوی خودش رسید. و شهادت را به سردار تبریک گفت و آرزوی شهادت برای خود و کسانی که انتظارش را می کشند نمود.

 

وی افزود: موضوع خطبه های گذشته ی ما در مورد کبر بود و این را  بدانیم هرکس تکبر داشته باشد پایدار نمی ماند ،  از فرمایشات امیرالمومنین علیه السلام که می فرماید: شیطان راس متکبرین است و هرکس تکبر کند از شیطان تبعیت می کند و متکبرین دشمن خدا هستند و آمریکا نیز دشمن خدا می باشد.

 

ایشان در ادامه بیان داشت: شهادت افتخاری برای ماست و باب آن برای اهلش باز است و هرکس در مسیر انقلاب و ولایت باشد نصیبشمی گردد. پس خوشا برحال کسیکه با شهادت از دنیا رود و چه خوب است که خون انسان در راه خدا ریخته گردد و هدر نرود. و میدانیم که شهدا زنده اند و در راه خدا رزق و روزی داده می شوند. و وجود بابرکت سردار سلیمانی چقدر برکت داشته و این برکت ، بعد از شهادت نمایان خواهد شد و تاثیر خود را نشان می دهد.

 

کمالی بیان کرد: به زودی رژیم صهیونیستی برچیده خواهد شد و دشمن فکر می کند که اگر یک فرمانده را به شهادت برساند کار برای مکتب اسلام تمام می شود، دشمن این را بداند که این مکتب مثل مکتب های سست بنیان دیگر نیست  و مکتبی برگرفته از مکتب الهی می باشدو مکتبی به فرد نیست و متکی به خداست.

 

ایشان در پایان سخنان خود فرمود: با شهادت سردار سلیمانی کار برای این مکتب شروع شده و تازه اول کار می باشد. و وعده ی مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه رژیم اسرائیل از بین خواهد رفت با ریختن خون این شهید نزدیک تر می شود.

این را نیز بدانیم که سردارهای بزرگی همچون شهید سلیمانی که گمنام هستند وجود دارد که جاپای ایشان می گذارند و راهش را ادامه می دهند. و این شهید بزرگوار با نیروی عجیب خود اتحاد را بین کشورهای اسلامی بیشتر نمود و همه را برای هدف اصلی اسلام هم پیمان نمود. ان شاالله که ما نیز مثل این شهیدان گلگون کفن راه خدا را در پیش بگیریم و پیرو راه ولایت فقیه باشیم.


برچسب‌ها:
بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار