- جی کی نیوز – پایگاه خبری تحلیلی جنوب - http://jknews.ir -

نامگذاری خیابانی در خارگ بنام سردار شهید سلیمانی

جی کی نیوز؛رئیس پایانه نفتی خارگ گفت: بنا به دستور دکتر اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران و به پاس داشت تمام دلاوری‌ها و تلاش‌های سردار سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی ، نام خیابان فرودگاه تا چهار راه تعمییرات پایانه نفتی خارگ به نام این سردار شهید نامگذاری شد.

به گزارش جی کی  نیوز، سید جواد موسوی در آئین رونمایی از خیابان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور مقامات لشکری و کشوری برگزار می شد اظهار داشت: مردم قدرشناس جزیره خارگ بار دیگر نشان دادند که قدردان و قدرشناس خادمان خود هستند و با جان و دلی دردمند، حضوری پرشور در اجلاسیه شهدای جزیره مقاوم خارگ داشتند.

وی با بیان اینکه همه خادمان حفظ امنیت در این کشور بر گردن ما حق دارند افزود: بنا به دستور دکتر اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران و به پاس داشت تمام دلاوری‌ها و تلاش‌های سردار سرافراز سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی ، نام خیابان فرودگاه تا چهار راه تعمییرات پایانه نفتی خارگ به نام این سردار شهید نامگذاری شد.

رئیس پایانه نفتی خارگ تصریح کرد: شهید قاسم سلیمانی خدمات بزرگی را برای کشور و مردم انجام داد که نامگذاری برخی اماکن به اسم و یاد وی کمترین اقدام برای قدرشناسی از خدمات ارزنده این سرباز بزرگ اسلام است.