bolet_teletype
به سایت خبری "جی کی" نیوز خوش آمدید
l_bolet_tele
آخرين بروزرساني 30 دی 00 ،‌ 04:26
bolet_tele
جی کی نیوز :شهردار خارگ گفت: جشنواره موسیقی خارگ به احترام سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی به تعویق افتاد. به گزارش جی کی نیوز ، عبدالحمید صفایی اظهار کرد: به احترام شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و یارانش برگزاری جشنواره موسیقی بنادر و جزایر جنوب ایران که پیش‌تر قرار بود در نیمه بهمن ماه […]
کد خبر: 15670
تاریخ انتشار: یکشنبه ، 22 دی 1398 - 20 January , 2022

جی کی نیوز :شهردار خارگ گفت: جشنواره موسیقی خارگ به احترام سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی به تعویق افتاد.

به گزارش جی کی نیوز ، عبدالحمید صفایی اظهار کرد: به احترام شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و یارانش برگزاری جشنواره موسیقی بنادر و جزایر جنوب ایران که پیش‌تر قرار بود در نیمه بهمن ماه برگزار شود به تعویق افتاد.

وی افزود: خبر جانسوز شهادت سردار رشید حاج قاسم سلیمانی مرد میدان جهاد و مبارزه و مجاهد خستگی ناپذیر جبهه‌های جنگ و یارانش همه ملت شریف ایران را در اندوهی سخت فرو برد. سردار سلیمانی فارغ از همه ویژگی‌ها و ابعاد وجودیش، محبوب قلب‌های همگان بود.

شهردار خارگ تصریح کرد: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ نیز در نخستین ساعات پس از اعلام خبر شهادت ایشان در حالی که مردم شریف خارگ نیز همپای دیگر هم‌وطنانمان در سوگ این بزرگ مرد عرصه مقاومت به عزاداری می‌پرداختند، با برافراشتن پرچم‌های مشکی، بر شهر خارگ رخت عزا پوشاند و نسبت به برپایی مراسم عزاداری اقدام کرد.

صفایی گفت: در حالی‌که پیش از این طبق مصوبه شورای اسلامی شهر، نیمه بهمن ماه برای برگزاری جشنواره بزرگ موسیقی بنادر و جزایر ایران که برای اولین بار در خارگ برگزار می‌شود در نظر گرفته شده بود و گروه برگزاری جشنواره نیز آمادگی کامل را برای برگزاری آن در تاریخ مشخص شده داشت، اما به احترام ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی که بی شک در میان اهالی فرهنگ و هنر نیز از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، این رویداد فرهنگی را به تاریخ دیگری موکول کردیم.


بازگشت به صفحه اصلی
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی:
انتشار یافته: 0

نام:

متن نظر:

آخرین اخبار